Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eredeti Windows7 miért írja ki, hogy nem eredeti? fórum

Eredeti Windows7 miért írja ki, hogy nem eredeti? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 12. 14:18
Eredeti nem irhatom ki ,de egy mobil szolgáltatótól vettem a gépem tuti eredeti w7-el.De használhatatlan.Most viszem vissza még GARANCIÁS! Megirom majd a sztori végét :(
7. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 5. - Ncilány)
2011. dec. 9. 10:44
"Így bízhatok már abba hogy tényleg nem két gépre tették fel ugyan ezt a rendszert... "- bízhatsz: ha corporate verzió, akkor biztosan nem 2-re tették fel, hanem mindre, amit vettek tőlük:))))Csak a gyári telepítő az eredeti, meg a laptopon lévő feltelepített verzió (ahhoz nincs cd) a többi nem.
2011. dec. 9. 10:40
xp-ből én is tudok olyan verziót feltenni, ami tökéletesen megy, frissít és HAMIS:))) a w7 már macerásabb az aktiválási folyamat miatt
5. Ncilány (válaszként erre: 1. - Sziszimuszi)
2011. dec. 9. 08:11

Lehet hogy csak Te tudod úgy : hogy eredeti.

( Remélem a mienk az. Így vettük hogy volt rajta XP. Találni szokott frisítést, el is végzi. Nem írta ki : Hamisítás áldozata lett. 2 éves a masina. Így bízhatok már abba hogy tényleg nem két gépre tették fel ugyan ezt a rendszert...

Mert sajna cd nem volt hozzá. És nem tudtuk hogy a kapott cd -re rá kellett volna másolni, mielőtt a neten mindenfelé barangolunk, és kerül rá valami vírus. Mert akkor ha jól sejtem vírussal együtt került volna a cd re ).

2011. dec. 9. 05:38
valószínűleg azért, mert nem eredeti.
3. 6c4fb2f974 (válaszként erre: 1. - Sziszimuszi)
2011. dec. 8. 22:42
nekem eredeti van, soha sem írta ki, hogy nem eredeti (miért tenné?:))
2. jstefan (válaszként erre: 1. - Sziszimuszi)
2011. dec. 8. 18:39
Mert hamisítvány! Az eredetinél nem ír ki ilyet, ha mégis akkor vissza kell vinni az üzletbe az eredeti csomagolásával,számlájával együtt.
2011. dec. 8. 12:07
Eredeti Windows7 miért irja ki, hogy nem eredeti?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook