Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Eredeti sötét hajra szőke festék? fórum

Eredeti sötét hajra szőke festék? (beszélgetős fórum)


28. Molly24 (válaszként erre: 27. - Titánia83)
2010. márc. 2. 17:06
köszi! én is remélem! :)
27. Titánia83 (válaszként erre: 26. - Molly24)
2010. márc. 2. 15:55

Annó én több fodrászt megkérdeztem. Volt, aki nem vállalt el, más azt mondta, hogy soha nem lesz szép szőke hajam. Szerencsére megtaláltam azt a nagyszerű fodrászt, aki mindent megtett, és sikerült. :D


Remélem Te is jól fogod magadat érezni szőkén is! :)

26. Molly24 (válaszként erre: 25. - Titánia83)
2010. márc. 2. 15:49
Ma megyek a fodrászhoz időpontot kérni. :) Amikor elvállal,megyek!
25. Titánia83 (válaszként erre: 24. - Molly24)
2010. márc. 2. 15:47

Nem biztos, hogy teljesen. De ugye ez sok mindentől is függ. Pl. hogy a ciklusod mely napján fested. Nem mindig ugyanúgy reagál a hajad is. Viszont én egy közel azonos árnyalatot kaptam, szóval nekem bevált. Másodszori festére pedig teljesen azonos volt a szín a többivel.


Mikorra tervezed a festést?

24. Molly24 (válaszként erre: 23. - Titánia83)
2010. márc. 2. 14:04

Akkor jó ha nem is olyan gáz :)

Azt visziont nem tudtam h a hamvas áll jól...köszi a a segtséget. Most elsőre fodrásszal csináltatom meg,de utána én is magamnak szeretném. Akkor a garniertől a szahara az teljesen kiszívja a tövét? nem lesz különbség?

23. Titánia83 (válaszként erre: 18. - Molly24)
2010. márc. 2. 10:15

Nekem szintén sötétbarna a hajam, egyesek feketének mondják, de tökre nem fekete. Én is megelégeltem annó, és fodrász által szőke lettem. :)


De sztem marha drága mindig fordásszal festetni, így találnom kellett egy festéket, ami elég jól leszedi a tövét a hajamnak. Ez lett a Garniertől a Szahara szőke. Ezt később ajánlottam a barátnőmnek is, akinek eredeti vörös haja van. Ő csak ezzel festi a haját, nem jár fodrászhoz, és nagyon szép!


Nekem is volt lenövésem, Shakira volt a becenevem. És nem zavart. Viszont sokan meg azt hitték, hogy a szőke az eredeti hajszínem. :D Amikor visszafestettem barnára, sokan ki voltak akadva, hogy a szép szőke hajamtól csak így megváltam. Akik viszont barna hajjal ismertek meg, azok meg nem favorizálták a szőke hajamat. Mondanom sem kell, sírtam, amikor megláttam a barnát. :(


Sokféle szőkét kipróbáltam. A platinától az aranyig. Törekedj egy természetes árnyalatra. Ne legyen "fehér" és aranysárga sem. A sötéthajúaknak a hamvas áll jól.


A kedvencem pedig az volt, amikor ellensúlyoztam a lenövéseket egy alsó barna kontúrral. Az alsó réteget hagyd barnán. Nem lesz ám feltűnő a kezdeti lenövés. :)


Nekem hiányzik a szőke hajam. De a párom szerint ez a természetes szín áll jól. Anyum szerint meg amíg nem őszülök, ne fessem be a hajamat. Pár melírtincset azért tetettem bele... aztán egyszer úgy is szőke leszek. :D

2010. márc. 1. 16:59

Amúgy meg, ha valakinek zárt szerkezetű a haja, nem biztos, hogy lehet belőle rendes szőkét csinálni; ilyen volt a kolléganőm is.


Nekem elég jó a hajam, hamar kiszívja a festék.

21. katyuska83 (válaszként erre: 19. - Molly24)
2010. márc. 1. 16:58

Tehetsz, semmi baja nem lesz, csak arra figyelj, hogy ne menjen a szemedbe! Ja és ne hagyd sokáig rajta, csak pár percig..


Nekem is sötétbarna az eredeti hajam, és szőke vagyok (most már sötétszőke, de pár hónapja még nagyon világos szőke voltam).

Én a festett barna hajamat festettem be szőkével legelőször, mert világosítani akartam. Minden lenövésnél szőkével festettem, és pár hónap alatt szőke lettem. Igaz, hogy az elején olyan sárgás volt. Néha tettem bele szőkítőport is, van olyan fetsék, amihez van, de csak ritkán, mert nem tesz jót a hajnak. Én sosem bíztam fodrászra a sok rémhír hallatán, és sztem amúgy sem tudta volna ilyen kíméletesen megcsinálni, ahogy én.

Pár hónap múlva már egyenletes szőke volt a hajam, az egész, és én csak mindig a tövét festettem újra, a többit már nem! Sima, boltban kapható világos szőkével. Kb 3 hetente festettem, előbb is látszott már a lenövés, de azért 2 hetente már káros lett volna festeni. Annyira amúgy nem volt gáz, pláne, ha jól szárítja az ember a haját, és nem fogja össze, akkor alig látszik.

20. 36662af67d (válaszként erre: 15. - 3a92f8d690)
2010. márc. 1. 16:01
Csibesárga :D Mikor először festettem nagyon meg voltam lepődve, hogy mennyire világos lett. Nem is akartam annyira szőke lenni, nem is hittem, hogy így befogja a hajam. De aztán megszoktam, és megszerettem. :)
19. Molly24 (válaszként erre: 17. - Wenta)
2010. márc. 1. 15:59
A szemoldökre tehetek a hajfestékből?
2010. márc. 1. 15:58
Ja meg amugy Shakirának egy időbe mindig olyan volt a haja hogy hagyta lenőni a sötét hajtövét a szőke hajával! És nem volt gáz :)
17. Wenta (válaszként erre: 8. - 3a92f8d690)
2010. márc. 1. 15:57
Az én kozmetikusom is csak feketét és barnát ismer. Az én hajam vöröses árnyalatú és a szemöldököm eredeti fekete. Én ha festem a hajam húzok a szemöldökömre is a festékből.
16. 3a92f8d690 (válaszként erre: 14. - Molly24)
2010. márc. 1. 15:55
sok sikert teljesen meg fogsz változni de 1 hét és megszokod magad!!!!Új csaj leszel_))
15. 3a92f8d690 (válaszként erre: 13. - 36662af67d)
2010. márc. 1. 15:55
ja mindig utána kell festeni de még biztos csibesárga lesz elsőre..............
14. Molly24 (válaszként erre: 13. - 36662af67d)
2010. márc. 1. 15:50
Igaz :)
2010. márc. 1. 15:50
Szia! Nekem is barna hajam van. Én Palette Color XXL 00A-t használok (platina szőke). Havonta egyszer festem. Kicsit gáz a lenövés, de ha valakit nagyon zavar, hát ne fesse szőkére a sötét haját! :)
2010. márc. 1. 15:49
Csak nem tudom milyen szőke legyek???
11. Molly24 (válaszként erre: 9. - 3a92f8d690)
2010. márc. 1. 15:49
Értem. Sztem megpróbálkozok vele,mármint a szőkeséggel :)
10. 3a92f8d690 (válaszként erre: 7. - Molly24)
2010. márc. 1. 15:48
nem szabad hogy lenőjjön ez a titka!!
9. 3a92f8d690 (válaszként erre: 7. - Molly24)
2010. márc. 1. 15:48

eddig melíros volt dde az is lenő úgyhogy gondoltam tök mindegy mert a vége így is szőke volt a fodrászom beteg lett én meg ideges így hirtelen felindulásból szőke lettem:-))2000 ft ból kijött a szomszédasszon befestette!!

havonta kell de csak a tövét festetni!!

8. 3a92f8d690 (válaszként erre: 3. - Wenta)
2010. márc. 1. 15:46
az én kozmim olyan gáz mondtam neki nem lehetne világosítani azt mondja nem így marad a barma festék nem a fekete a szemöldökre...de az is sötét!!
7. Molly24 (válaszként erre: 5. - 3a92f8d690)
2010. márc. 1. 15:46
És menyni időnként festeted? Nagyon gáz amikor le van nőve?
6. Molly24 (válaszként erre: 3. - Wenta)
2010. márc. 1. 15:45
Nem platina szőke szeretnék lenni,hanem valami középszőke. Semmiképp sem gondoltam h magamnak csináljam,ezt mesterfodrászra bízom :) A szemöldököm szerencsére nem oylan hangsúlyosan sötét,ritkás igy nem látszik túl feketének :)
5. 3a92f8d690 (válaszként erre: 1. - Molly24)
2010. márc. 1. 15:45
menj fodrászhpz!!! én palette E 20 szivattam le és utána mivel nekem sárga lett másnap befestettem ezüst szőkével!!Mostmár jó és az én hajam is majdnem fekete+++
4. Molly24 (válaszként erre: 2. - TIMI7110)
2010. márc. 1. 15:43
Mennyire voltál világos szőke?
3. Wenta (válaszként erre: 1. - Molly24)
2010. márc. 1. 15:43
Én fodrásznak tanultam kb 10 évig csináltam, ne próbálkozz otthoni festéssel és csak profi szalonba menj. Végeredmény még így is kétséges, ja és szőke leszel de gondolom a szemöldököd is sötét, hát elég gáz a platina fej fekete szemöldök. De ez csak magán vélemény.
2010. márc. 1. 15:40

szia

Én voltam valamikor szőke,de nagyon hamar lenövésem volt,és szinte 3 hetente menni kellett festetni a tövét,elég selymes lett töle nekem a hajam,én nem bántam meg,most is lennék szőke,csak nem tehettem meg,nincs rá lovém,hogy festessem 3 hetente

2010. márc. 1. 15:38

Szaisztok!

Nekem az eredeti hajszínem sötétbarna,szinte fekete.Szőke szeretnék lenni...szerintetek nagyon gáz lesz a lenövés? Milyen szőkét ajánlatok? Ha van valaki akinek szintén sötét a hajszíne és szőkére festi,írjon hogy mennyire vészes a lenövés vagy hogy myiléen szőkét használ,mennyire teszi tönkre a haját? Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook