Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdre kell mennem, milyenek az útviszonyok el merjek indulni Kőbányáról? fórum

Érdre kell mennem, milyenek az útviszonyok el merjek indulni Kőbányáról? (tudásbázis kérdés)


2010. febr. 7. 11:00
Az autópályán megyek a Shell kútig, onnan már közel van.
8. gyöngyi (válaszként erre: 7. - Moonlight1984)
2010. febr. 7. 10:59
Köszi!
2010. febr. 7. 10:07

Dolgoznak a takarításon,a 70-est és a 6-os utat sózzák-tolják,a kisebb főútvonalak viszont elég húzósak még.A mellékutakon a múltkori hó sincs eltolva.A forgalom jóval lassabb,az idió.a vezetőktől eltekintve.

Mindenesetre lapát,homok,tea jó ha van az embernél,ha intenzíven havazik továbbra is,lehetnek balesetek,dugók...

Az autópályát nem tudom milyen állapotban van,gondolom ott jobban ügyelnek az eltakarításra.

6. simple (válaszként erre: 2. - Gyöngyi)
2010. febr. 7. 09:46
Szerintem ha nem olyan fontos, ne menj ma el.
5. Manon (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2010. febr. 7. 09:27

nálunk se nagyon, de elméletileg a hó tetején is is ugyanúgy lehet menni...

ha fontos, indulj nyugodtan, ha nem, inkább maradj most otthon, mert te hiába figyelsz ha van aki nem...

2010. febr. 7. 09:25
A mi utcánkban(Kőbányán) nincs letakarítva, de ezt nem is szokták.
2010. febr. 7. 09:23

Szia!

Errefelé még mindig esik a hó, a főutak valamennyire biztos elvannak takarítva, de azért óvatosan....

még ha nincs is rendesen eltakarítva ott ahova mész akkor is bejutsz szerintem, csak lassabban....

2010. febr. 7. 09:21
Mi egy kis utcában lakunk és nem tudom el vannak-e takarítva az utak?
2010. febr. 7. 09:21
Érdre kell mennem, milyenek az útviszonyok el merjek indulni kőbányáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook