Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érden, Diósdon, Budaörsön tudnál nekem kozmetikust ajánlani aki 3D szempillát készít, de nem horror áron? fórum

Érden, Diósdon, Budaörsön tudnál nekem kozmetikust ajánlani aki 3D szempillát készít, de nem horror áron? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 10. 19:17

3 D műszempilla


A szálas műszempilla. Más néven tartós szempilla hosszabbítás, szálankénti műszempilla vagy 3d műszempilla. A szempillahosszabbítás azoknak ajánlott, akik szempilláikat tartósan dúsabbá, hosszabbá, íveltebbé szeretnék tenni. A tartós szempilla hosszabbítás 1-2 hónapon keresztül varázsolja érzékivé, csábossá tekintetét. A műszempillák széles választéka lehetőséget ad természetes hatású, illetve attraktív, extrém hatás elérésére is. Egy szemre több különböző méretű 3d műszempilla kerül felhelyezésre. Megfelelő méretű műszempillak kiválasztásával különlegesen természetes hatás érhető el. Avatatlan szem észre sem veszi, hogy műszempillát viselnek. Emellett a 3D műszempillák szinte súlytalanok, így viselőjüknek is rendkívül kényelmes, szinte észrevehetetlen. A fentiek a minőségi professzionális műszempilla termékekre igazak. Néhány jelentősebb professzionális nemzetközi gyártó, forgalmazó hazai képviselettel: JB COSMETICS, XTREME LASHES, 3D-BEAUTYA neves gyártók, ill. forgalmazók 3D műszempilla termékeinek előnyei a tincses, vagy soros műszempillákkal ellentétben:rendkívül tartósak, kb. 1-2 hónapig maradnak fent nem tesznek kárt a saját szempillákbanfolyamatosan viselhetőkviselésük kényelmes, észrevehetetlennem érzékeny a vízre, párára, gőzreHátrányai:A használt anyagoknak és technológiának köszönhetően kizárólag szépségipari szakember végezheti a felhelyezést.szakszerű felhelyezése kb. 1 órát vesz igénybe, mivel szálanként illesztik a saját szempillákhoz.

2012. dec. 10. 17:31
bocsi, de mi az a 3d szempilla? :D
2012. dec. 10. 17:30
Érden, Diósdon, Budaörsön tudnál nekem kozmetikust ajánlani aki 3D szempillát készít, de nem horror áron?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook