Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes megvenni az ultrahangos macskariasztót? fórum

Érdemes megvenni az ultrahangos macskariasztót? (tudásbázis kérdés)


5. a03dd05915 (válaszként erre: 4. - Nyamitörp)
2017. jún. 26. 14:26

Köszi a választ!


Akkor maradnak a spray-k. Olcsóbb is.

A kapu két oldalát is be fogom fújni vele - sajnos, hogy részegek ellen nincs ilyen riasztó.:(

2017. jún. 26. 14:05
Se macska, se kutya ellen nem hatásos. Legalábbis az ismerősömnek nem vált be. Közelről is használta macska ellen, a macska meg kicsit értetlenül bámult vissza rá, de meg sem mozdult. A szembe szomszédjának meg van egy kutyusa, aki egész álló nap megállás nélkül ugat. Még éjszaka is (mondjuk nem a kutya tehet róla, mert szegény nagyon el van hanyagolva, egész nap ki se mennek hozzá.) Szóval a kutyusnál is kipróbálta ezt az ultrahangos "pisztolyt", de őt se érdekli.
2017. jún. 25. 22:22

Hasonló gondjaim vannak, mint a fórumindítónak.

A gazdi nem igazán vigyáz a macskájára, és az folyton a kukákat túrja szét, hangoskodik.

A frissen rendbe tett, karbantartott kertet használja wc-nek.


Nézelődtem én is a neten. Vannak folyadékok, spray-k, ultrahangos érzékelők/riasztók.

Kinek mivel és milyen tapasztalatai vannak?

2016. aug. 27. 22:34
De örülök, hogy nem vagyok a szomszédod. :D
2012. máj. 16. 15:03

Sziasztok!

Útálom a szomszéd macskáját, mert mindig bepiszkítja és széttúrja a kertet. A neten találtam ultrahangos macska-/kutyarisztót. Húzós ára miatt, először szeretnék tapasztalatokat begyűjteni. Várom a véleményeket. :-)

köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook