Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes lenne kivizsgáltatni magunkat? fórum

Érdemes lenne kivizsgáltatni magunkat? (beszélgetős fórum)


9. mirea (válaszként erre: 7. - Saya.)
2015. jún. 22. 16:07

Szerintem ez egyáltalán nem sok, ennyi idő után én nem mennék, ráadásul egy év sikertelen próbálkozás alatt még az orvosok sem igazán foglalkoznak ezzel.


Nekem például az első gyerkőcöm az ötödik hónapban fogant, de ha olvasgatsz itt a fórumokon, a nagy többség nem azonnal esik teherbe. És akkor ott van számtalan tényező, mint pl. milyen sűrűn vagytok együtt, félidőben, vagy esélyes napokon valóban történik-e együttlét és a többi.

8. youlcsi (válaszként erre: 7. - Saya.)
2015. jún. 22. 12:50

a 6 hónap még nem rég. majd újabb 6 hónap múlva menjetek kivizsgálásra.

akkor viszont már rögtön lehet mondani, hogy 1 éve "próbálkoztok", így megúszható az az idő, amikor az orvos csak biztat, de nem csinál semmit.

7. Saya. (válaszként erre: 5. - Mirea)
2015. jún. 22. 10:52
Több mint 6 hónapja, de előtte is volt pár alkalom amikor nem védekeztünk.
6. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Saya.)
2015. jún. 22. 07:40

nem lenne felesleges


Hiszen függetlenül attól, hogy most épp nem tervezitek a gyereket, Te rendszeres, védekezés nélküli házasélet mellett nem esel teherbe . Tehát ez kivizsgálást kíván.


Első körben a párod vizsgálatával érdemes kezdeni. Rövid és egyszerű vizsgálat, s így az 50%-on már túl is vagytok.


Egy alap nőgyógy.vizsgálat pedig szintén kiindulópont, s onnan majd tovább, ha az orvos szükségesnek látja

5. mirea (válaszként erre: 1. - Saya.)
2015. jún. 22. 07:03
Mennyi időt takar az a "régóta"?
2015. jún. 21. 21:47
Persze, menjetek.
2015. jún. 21. 21:32
Menjetek.
2. viva70 (válaszként erre: 1. - Saya.)
2015. jún. 21. 21:31
Veszítenivalótok nincsen...
2015. jún. 21. 21:30

Nem védekezünk a párommal elég rég óta, nem azért mert gyereket szeretnénk most azonnal csak egyszerűen nem...

(Ha még is jönne az sem lenne baj :)

Nem estem teherbe pedig rég nem védekezünk, pár év múlva viszont szeretnénk babát.

Ezért arra gondoltam elmehetnénk mind a ketten a párommal egy kivizsgálásra...hogy nincs e valami gond...

Ha pedig nincs semmi baj akkor sem vesztettünk semmit...

Szerintetek?

Felesleges herce-hurca lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook