Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes kimenni? fórum

Érdemes kimenni? (beszélgetős fórum)

6. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2012. dec. 9. 14:49

Olaszokhoz max, éttermi munkára érdemes menni, másra nem igazán.

Spanyoloknál a szezonális betakarításos munkára nagyon vigyázni kell.

2012. dec. 9. 13:12
Csak gondoltam nyáron van esély az ilyen üdülőközpontokban..szállodákban..v büfékkben
4. Annie1130 (válaszként erre: 3. - Maku2434)
2012. dec. 9. 13:00

Kövessétek nyomon az eseményeket, mert nem érdemes egy olyan országban próbálkozni, ahol a helyiek is vergődnek. Én 5 csodálatos év után hagytam ott Spanyolországot a közelmúltban. Ahol éltem, ott 35 %-os volt a munkanélküliség...


Bocs, nem szerettem volna vészmadár lenni, csak szerettem volna felhívni egy olyan dologra a figyelmet, amelyre talán nem is gondol hirtelen az ember...

2012. dec. 9. 12:57
De jó....:-S
2. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2012. dec. 9. 12:52
Pont az elmúlt hetekben olvastam, hogy az olaszoknál is hasonló gazdasági összeomlás várható mint a spnaoyloknál meg a görögöknél...
2012. dec. 9. 12:48
Sziasztok!a párommal jövő tavasszal kimennénk olaszországba,mivel neki ott lenne szezonális munkája.Mire ő kimegy nekem is szeretnénk vm munkát találni,csak szezonra,pl szobalányként,v mosogatoként..milyen oldalakat tudnátok ajánlani ahol tudnék munkákat nézegetni?vagy érdemesebb akkor keresni ha már ott vagyok?segitsetek!északi részre mennénk,adriai partvidék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook