Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes kimenni a hétvégi Baba Mama Expo-ra? 2000 Ft/fő-ért is? fórum

Érdemes kimenni a hétvégi Baba Mama Expo-ra? 2000 Ft/fő-ért is? (beszélgetős fórum)


20. kleeri
2014. nov. 17. 16:07

fiam kint volt a családjával, tetszett nekik


egyébként kismamák,anyukák figyelem én is tartok babaruha börzét

sok unokám által kinőtt szép kis ruhácskáim vannak

overallok, bodyk,pulcsik,sapik stb.

ha valakit érdekel irjon privit, küldök képeket, vagy akár nálam helyben is lehet válogatni, olcsón adom őket

19. Zebra25 (válaszként erre: 17. - E94fd4193b)
2014. nov. 16. 13:00
Igen, már rájöttem. Csak ugye van a Baba-expo, azzal kevertem.
2014. nov. 16. 10:10

sziasztok, Mi 5 éve minden évben kint vagyunk, és Imádom !!!Imádjuk!!!

Modern dolgokat lehet látni, és a gyerekeknek jó program.

Nekik olyan az egész mint egy óriás játszótér. És Én eddig erőszakos kereskedőkkel nem találkoztam.

Óránként nyereményjátékok amiken minden évben nyerünk valamit, bohós, tánc műsor. Gyerekeknek matrica, túrórudi, csupa érdekesség.

Mi foglaltunk már itt olyan nyaralást amit 3 éve mindig ujra és ujra foglalunk mert olyan szupi, és nem hiszem, hogy máshogy rájuk találtam volna.

Mi szeretjük, minden évben várjuk.

Nem a reklámok miatt, hanem a gyerekeknek jó program. Annyira, hogy sokszor azt se tudjuk, hova fussunk. A sonnentherme standon több ezer ft-os ajándékokat osztanak. :)

17. e94fd4193b (válaszként erre: 9. - Zebra25)
2014. nov. 16. 10:04
szia, ez nem börze, itt nem árulnak Anyukák semmit :)
2014. nov. 15. 22:35

Siba22-nek teljesen igaza volt… Én indítottam ezt a témát, mert érdekelt, hogy az elmúlt expokon mik voltak. Ha pár napja ezt valaki elmondja nekem, hogy mi van kint, biztos, hogy nem megyünk!!!

Nagy szerencsénkre egy barátnőm nekünk adta a két tisztelet jegyét, így fizetni nem kellett érte. DE kb 1 óra után és felvettem a kabátom, hogy ne látszódjon annyira a pocakom (amit amúgy imádok, és soha nem dugdosnám), de vészhelyzet volt. 2 lépést nem lehetett megtenni, hogy valaki ne ragadja meg a karom, és ez nem költői túlzás, mert van egy hihetetlen ajánlata.

Kb 3kg szórólappal jöttünk haza (kár volt a papírért), és nagyon idegesen. Nem tudtunk nyugodtan nézelődni, mert egy rúzsos fogú hostess rögtön bekapcsolódott a beszélgetésbe. Semmit nem vettünk! Pedig nagyon készültem rá egész héten. Csalódás volt, ha meg még fizettünk volna is érte akkor egyenesen felháborító!!!

Azt éreztem, hogy a kereskedők martalékai vagyunk… és csak azt éreztem, hogy futás innen!!

Csak azt nem értem, hogy ezt miért engedik így? Miért nem gondolják azt, hogy felnőtt emberek mennek ki akik el tudják dönteni, hogy mit szeretnének, ha nem AKKOR MEGKÉRDEZIK!!!

…bocsi hosszú lett, de most is felmegy a pumpám ha eszembe jut...

15. siba22 (válaszként erre: 14. - Hoxa)
2014. nov. 15. 12:50
Telefonon érdeklődtünk és valahogy eléggé megtévesztően kaptuk a választ " hasonlóan lesz megrendezve mint a börze,csak az időpont más" nos ebben számomra nem azt jelenti,hogy nem lesz másabb teljesen mint a börze.De ettől függetlenül,hogy lépten nyomon valaki megtalált épp mire regisztráljunk eléggé rosszul adta ki magát számunkra.No mindegy,most már tudjuk többet ilyenre nem megyünk el a jövőben.
14. Hoxa (válaszként erre: 12. - Siba22)
2014. nov. 15. 09:43
Szia! A rendezvény védelmére mondom, hogy a használt ruhás az a másik (börze), ami már októberben megrendezésre került. Ez az expo direkt bemutató jellegű és céges kiállítók vannak.
13. siba22
2014. nov. 15. 07:33
Számomra nagy csalódás volt.
12. siba22
2014. nov. 15. 07:33
Tegnap mi kint voltunk az expon,de nem igazán nyerte meg a tetszésünket.Generali biztosítótól kezdve mindenféle volt,de amiért igazán ki mentünk nem volt megtalálható,azok az anyukák akik a kinőtt rucikat adták el.Na ők azok akik miatt kimentünk,de ők sajnos sehol nem voltak.Nekem az nagyon negatív volt,hogy a sok ilyen olyan nyereményre regisztráljon az ember mert xy dolgot nyerhet.Ezek csupán csak adatbázis feltöltésre jók,de nem többre.Egy dolgot találtam kinn,az itató-etető pohár ami Svéd okosság cumi helyett.A többit a boltokban olcsóbban megtudjuk venni.
11. Beu23
2014. nov. 14. 11:47
én is úgy mennék de még csak 15 hetes vagyok úgysem vennénk semmit. mikor lesz a következő nem tudjátok? arra szivesen mennék mikor már tudjuk hogy fiú vagy lány és merek vásárolni is. egyelőre semmit nem vettünk még, talán karácsony környékén vagy utána indulunk be :)
10. Krikka
2014. nov. 13. 16:12
Mi is készülünk párommal, mi sem tudjuk mire számíthatunk, első babát várjuk és szeretnénk mindent egyszerre beszerezni, meglátjuk milyen lesz a kínálat, voltunk már boltokban is körülnézni, de valahol ez a márka van valahol a másik,stb. Azt gondolom, h itt egy helyen tudsz kipróbálni kocsikat, bútorokat jobban szemügyre venni, védőnők, orvosok, egyéb szakemberek fognak tanácsokat adni, nekünk már csak ezért is érdemes elmenni. Ha viszont eleve ilyen rossz véleménnyel lennék az expóról akkor biztosan nem mennék ki...
2014. nov. 12. 17:24
Menj egyedül, és akkor csak 2 ezer lesz a belépő. Mi is így megyünk, a férjem addig kint vár. Én leginkább olyan anyukáktól vásárolok, akik nem kereskedők, mert Ők tudják viszonylag olcsón árulni a holmikat. Sok pénzt el lehet költeni. Ha 1-1 sapit vagy nacit akarsz venni, akkor talán nem érdemes befizetni, de ha be akarsz vásárolni, akkor tényleg érdemes szétnézni. Sok jó holmi szokott lenni.
8. siba22 (válaszként erre: 3. - Babmalac)
2014. nov. 12. 15:10
Most olvasom sajna először,hogy elővásárlási lehetőség is van/volt.Nem jutott el hozzám valamiért most.
7. siba22 (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2014. nov. 12. 15:08
A boltban kb 20-25000 Ftot spórolhatunk meg az expóval szemben :)így csak ha nagyon olyan dolgot látunk azt vesszük meg és nem a kényelmet nézzük mert Csévharasztról felutazni nem 2 perc alatt vagyok én fenn,párom Pesten dolgozik így az ő útiköltsége legalább nem plusz kiadás.De ha a kényelmet nézzük akkor netes rendelés a legegyszerűbb:) nem a kényelem hanem a tájékozódás a lényeg :) már voltam korábban kinn ilyenen és utána fogtam a fejem,hogy mekkora hülye voltam mert amik meglettek véve az ott drágább is volt plusz a belépő.Nem éri meg vásárolni ilyen helyeken.
2014. nov. 12. 13:38
Mi csak azért megyünk mert nyertem 2 belépőt az egyik közösségi oldalon, plusz lesz játszóház ahol a kicsi legényünk kitombolhatja magát és mégse a megszokott játszótér :)
5. artmami (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2014. nov. 12. 11:35

Szerintem meg ez a reklám költsége a cégeknek és ennyinek igazán bele kellene férni, hogy jobban meg tudják ismertetni magukat ezzel a szűk piaccal, úgy, hogy egy helyre tömörül az összes kismama és mama… :)

Ha jó a termék és/vagy jó az ár, akkor lesz vásárló is, nem csak nézelődő… Az Árkádban a Brendonba is odahozzák a terméket mégsem kell belépőt fizetni ha csak nézelődik az ember.

Nagyon szívesen fizetek nézelődésért, akár többet is, mondjuk a Szépművészetiben… és ott tuti nem lesz vásárlás.. :)

4. michelle.r (válaszként erre: 2. - Siba22)
2014. nov. 12. 10:49

"Bár sok mindent nem fogunk ott bevásárolni csak körbe nézünk,"


Többek között ezért. Megértem, hogy nem kevés pénz kifizetni a belépőt, de a kiállítónak is pénzbe kerül, nem is kevésbe. A belépővel fizeted ki azt a kényelmet, amivel összegyűjtik, odahozzák neked azt a sok holmit. Innen nézve nem is olyan drága, ugye? ;)

2014. nov. 12. 08:35
Sziasztok! Igazatok van teljesen, de mi is megyünk, most aktuális, nem akartuk kihagyni:) Amúgy elővételben lehetett venni jegyeket, talán még most is van, és ott 1600 Ft/fő, azért két fő esetén kapásból ott is spórolsz 800 Ft-ot, plusz állítólag az e-mag.hu-n levásárolható a jegyek ára a kiállítás után! Azért legalább ennyivel kevesebb:) (Bár úgy hirdetik, hogy ha megveszed a jegyet 2ezerért, majd levásárolod az e-magnál, akkor gyakorlatilag ingyenes... Aha, persze...:) )
2014. nov. 12. 08:20
Jól látod egy vásáron miért kell a vevőnek is fizwetni ha vásárolni akar.Mi szerencsére kaptunk 1 db kismama belépőt ingyenesen,így csak a páromét kell majd fizetni.Bár sok mindent nem fogunk ott bevásárolni csak körbe nézünk,hogy utána az üzletben / tapasztalatom szerint 15-20 %al olcsóbban is / mit vegyünk és hol illetve mi az aminek tényleg van haszna is nem csak a nyakunkba akarják varrni mert,hogy milyen hiperszupermodern a pici babóknál és csak a gyakorlatba derül ki sok haszna nincs.
2014. nov. 12. 08:13

Szeretnék kérni véleményeket azoktól akik már voltak kint!

Most néztem 2000 Ft a belépő/fő. Ketten mennénk a párommal ami azért 4000 Ft. Csak azt nem értem, hogy itt cégek és szolgáltatók próbálják eladni a termékeiket.. Akkor azért miért kell nekünk fizetni?

Minden évben van Hangfoglalás a Symában… ugyan ez koncepció, csak zenei témában… olyan mint egy nagy játszótér felnőtteknek..mindenki dobol, gitározik stb... mindent ki lehet próbálni, vannak koncertek, előadások és INGYENES. Logikus is, mert a nézelődőkből lesznek a vevők.

Ennyi erővel az Árkádba is kellene belépőt fizetni…

De javítsatok ki ha valamit nem jól látok! Köszi :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook