Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes kihúzatni a bölcsesség fogat, ha gondot okoz? fórum

Érdemes kihúzatni a bölcsesség fogat, ha gondot okoz? (tudásbázis kérdés)


2017. máj. 30. 15:09
csak kihúzatni érdemes, semmi mást
2017. máj. 30. 14:53
A bölcsességfogat mindenképpen érdemes kihúzatni, mert egyáltalán nem tartós fog!!!!!!!!!!!
7. Emese78 (válaszként erre: 6. - Bc681dac13)
2017. máj. 28. 13:21
Olyan fogorvoshoz megyek! :) Ott van szájsebész is ha végül annál kötnék ki! :( 7-én kell mennem. Köszönöm a megnyugtató válaszod! :)
2017. máj. 28. 11:34

Nekem az egyik fogammal volt ilyen. Először az ínyt vágták, de visszanőtt. Aztán kihúzták a fogat, a probléma megszűnt. Nem, nem kaptam szájrákot :)

Olvastam, már van időpont, de még lehet módosítani. Ha egy mód van rá, én nem elviselhetetlenül gyulladt az ínyed, menj olyan fogorvoshoz, aki a bölcsességfogakra specializálódott. Megéri.

2017. máj. 28. 09:34
Köszönöm a válaszokat! Kértem időpontot! Túl leszek rajta! Csak most az idegesít a leg jobban,hogy az ínyemet folyamatosan karcolja.Rmélem nem lesz nagy gond belőle! Valaki járt így? Nem kapott száj rákot ettől?
4. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 1. - Emese78)
2017. máj. 27. 20:09
jobb ha kihúzzák. Ha a bölcsességfoggal alapvetően bármi baj van, az később csak rosszabb lesz és roncsolja a mellette lévő fogállományt.
2017. máj. 27. 14:32

Nekem egy szuvas fogam volt, az egy bölcsességfog volt. "Szerencse", hogy maga a fog elhelyezkedése állandó íny problémát is okozott, azért húzták ki, csak akkor látta a fogorvos, hogy lyukas volt. Ha nem szedik ki, a mellette lévő is könnyen ugyanarra a sorsra jutott volna. Nekem hülye helyre nőttek, még kettőt kihúzattam. Inkább azok vessenek, mint a szomszédosak is!

Ha sok vele a gond, nincs min rágódni, hiányozni nem fog.

2017. máj. 27. 12:43

A mai eszemmel már nem húzatnám ki, mert fogpótláshoz még jól jöhet.

Persze ez függ a fog állapotától...

2017. máj. 27. 07:51
A bal felső bölcsesség fogam már évek óta csak a gondot okozza.Most el megyek ki húztatni! Kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook