Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdemes hullámos hajból frufrut vágatni? fórum

Érdemes hullámos hajból frufrut vágatni? (tudásbázis kérdés)


10. 0052fe96cc (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2014. márc. 1. 13:48
Ez még eszembe sem jutott :)
2014. febr. 28. 21:53
ha mindenáron szeretnél frufrut, akkor csk úgy, hogy egyúttal a frufru részt (legalább) tartós egyenesítéssel kivasaltatod (ez azért fogja bírni 4-5 hónapig), és úgy nem lesz vele gondod.
2014. febr. 28. 21:51

NEM!!!

határozottan nem!!

2014. febr. 28. 21:40
Egyelőre lebeszéltetek :(
2014. febr. 28. 21:09

Nekem is hullámos a hajam, nem is merek frufrut vágatni belőle.

Talán, ha van bőven időd vasalgatni, akkor talán.

2014. febr. 28. 14:32
Én nem tenném. Nekem is hullámos a hajam illetve esős, párás időben göndör. Mindig szenvedtem a frufruval, pedig nekem is tetszene. Hiába vasalom, kenek rá akármilyen rögzítőt, ha olyanja van hullámosodik, általában oldalra kiáll a szélén a hajvég, a közepén meg felugrik, ritka csúnya tud lenni, főleg, hogy a hajam többi része a hossza miatt nem göndörödik ennyire. Szóval még csak nem is egyenletesen göndör az egész, mert ha úgy lenne, akkor még talán meg is barátkoznék egy nem túl sűrű frufruval.
4. 0052fe96cc (válaszként erre: 3. - Mafalda)
2014. febr. 28. 13:22

Ez az, hogy a hajam majdnem a derekamig ér, és a régi frufrum még csak most van a hátam közepénél :))) Itt rinyáltam, hogy nem akar összenőni, most meg megint levágnám :D

De tényleg tetszett, meg unom is már amilyen most.

De ha levágatom, hátracsatolni sem fogom tudni a frufrut, mert elég kicsi a homlokom, és ahhoz rövid lesz.

Az az igazság, hogy talán megtetszett ez a kényelem, hogy vagy kibontom, vagy összefogom, összecsimbókozom, vagy befonom...és talán visszatart az örökös vasalgatás, és hogy minden szál úgy álljon ahogy állnia kell.

Sejtem, hogy a tiéd milyen lehet, az még az egyszerűbb eset, de az enyém az a nyílegyenesre vágott fazon volt :(

2014. febr. 28. 13:04
Most néztem csak a képedet.Ilyen szép hajból nem tudom,h mernék-e vágatni???Viszont jó a változatosság,és úgy érzem h te most szeretnél változtatni:)))
2014. febr. 28. 13:02

Igen.Nekem hol hullámos ,hol göndör a hajam,attól függ,milyen az idő.De sokszor kivasalom.

Fél frufrum van,amit ált.kivasalok.Az nem baj,ha a különböző hosszúságú szálak összekeverednek,..attól legalább olyan szélfútta hatású.Én azt szeretem.Meg ha egy kicsit borzas.Ez áll jól,..sok év alatt rá kellett jönnöm:)))

A tv-ben láttam,h a frufru most nagy divat.Persze mindenki hordja azt,ami neki jól áll és tetszik is:))

2014. febr. 28. 12:56

Régebben volt frufrum, de nagyon sok baj volt vele, mert a hajam hullámos, sűrű, és nem elég hogy a homlokomat rendszerint összeégettem a hajvasalóval, folyton összekeveredtek a hosszú hajszálak a rövidekkel.

De viszont nagyon tetszett, és mostanában gondolkodtam rajta, hogy jó lenne újra.

Vagy öregedtem annyit, hogy lehet már nem is állna jól?

Nem tudom mit csináljak, szeretném is meg nem is, a férjem hiába kérdezem, természetesen neki mindenhogy jó :D

És ha levágatom, nagyon sokat kell várnom, mire hozzánő a többihez :(

Vagy hülyeség az egész, mert ha megázok...azt hiszem elég érdekesen fogok festeni.

Van esetleg valaki így, hogy hullámos a haja, de mégis van frufruja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook