Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes hidromasszázskádat venni? fórum

Érdemes hidromasszázskádat venni? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 26. 18:30
Nem.
2010. ápr. 26. 18:18
Ha van időd és főleg, hozzá még rengeteg pénzed, hajrá!
2008. febr. 4. 16:39
Nekünk is az van, hagytuk magunkat rábeszélni. Fölösleges pénzkidobás csak a baj van vele. Állandóan tisztítani kell mindenféle adalékkal különben büdös lesz. Talán ha havonta egyszer használjuk. Egyébként jó érzés kellemes bizsergés, ha van időd legalább 10-15 perc naponta.
2007. nov. 15. 18:46
Én szeretnék egyet ! Mindennap használnám !
6. 031d5c7fc0 (válaszként erre: 2. - Gyebitimi)
2007. aug. 14. 19:35

Egyetértek, az a havi 1 meg kevés, beáll a fúvókákba a víz (bűz, és kosz), aztán anélkül, hogy kihasználnád, állandóan teleengeded a kádat fert. szeres vízzel megjáratod, aztán jön a tiszta vízzel járatás.

Nekem csak gondom van vele.

Ha már egy pici szappan, tusf. van a vízben, ne járasd, mert nem tesz jót, mellesleg habzik, mint az állat stb.


Tehát, ha nem érsz rá használni kb. 5-6 napig, és beindítod, máris hideg szutyit nyomat rád.

2007. aug. 5. 11:09
Szerintem nem. Státusz szimbólum. A hidromasszáskádban benn kellene ücsörögni, ha arra akarod használni amire való. A mai rohanó világban már annak is örül az ember, ha 10 perces zuhanyozás belefér a napjába.
2007. júl. 3. 17:42

Szerintem egy víztisztító mellé igen :)))

Pontosabban a sima vezetékes víztől eldugulhatnak a fúvókák. Bevízkövesednek, amit némi vízkőoldóval-ecettel és gombostűvel tudsz szervizelni. Nekünk a kabin hidromasszázs-szerű és a béke érdekében egy speciális szűrőt rakattunk fel a kabinba belépő víz vezetékeire, külön a hidegre és külön a melegre, ill. a vízóraaknában is van egy szűrő. Így a beszerelés után kb 1 évvel most készülődöm a vízkőoldásra, de úgy látom, nem kell hozzá gombostű :))) Ilyen módon ha a kád ára X Ft, a járulékos szűrőkre kb. 40.000 ft + áfát számolhatsz rá.

3. NOA
2007. márc. 25. 18:45
Nem szeretem a Jakuzzit be is döglött azóta sem csináltattuk meg.
2007. márc. 25. 15:11
Nagyon kellemes,de én hamar ráuntam.1 hónapban jó ha egyszer használjuk!
2007. márc. 25. 13:49
Hidromasszázskádról kérnék szépen véleményt! Érdemes venni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook