Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes elmenni a Háda akciós napokra? Nincs nagyon lefosztva a készlet? fórum

Érdemes elmenni a Háda akciós napokra? Nincs nagyon lefosztva a készlet? (tudásbázis kérdés)

17. Highlander73 (válaszként erre: 13. - Mmacus)
2014. ápr. 4. 19:39

Persze hogy nem a világvége,de Bp-en ezt másképp látják.

Én Hevesben élek.Jó példa erre a következő:kérdőív a neten,vásárlási/fogyasztási szokásokról.Mikor megadtam hogy É-Mo.-on lakom(felsorolt megyék:BAZ,Heves,Nógrád),már nem is érdekelte őket a véleményem.Magyarul,mi nem számítunk!Fel is háborodtam rendesen!

Egyébként én sem havi szinten megyek Bp-re turizni,de ha megyek,akkor megéri,mert rengeteg ruhát hozunk a családnak.Errefelé tényleg csak gagyi turik vannak-géprongy színvonal-vagy nagyon drágák.(többezer egy felső pl.)

Na,ezért megyek fel Pestre.

16. Highlander73 (válaszként erre: 15. - Emagdi)
2014. ápr. 4. 19:35

Hidd el abban a Hádában tényleg nagyon jó ruhák vannak,nem géprongy színvonal!Ezt mutatja hogy ezren vannak mindig.

Én is voltam már géprongy színvonalúban... :(

15. emagdi
2014. ápr. 4. 16:47

egyébként nagyban függ attól is, hogy ki milyennek látja egy adott üzlet színvonalát, hogy ő épp milyen stílusú és méretű ruhákat hord.

ami az egyik embernek a kánaán, az a másiknak lehet hogy a géprongy-domb. :)

14. emagdi (válaszként erre: 13. - Mmacus)
2014. ápr. 4. 16:45

ha van másik helyi turi, akkor oda kell menni, és kész:)

a háda elég nagy üzletlánc, és még itt bp-en belül is nagyon más a felhozatal az egyes üzletekben. nyilván a jobb darabokat a darabáras üzleteikben próbálják eladni, a kilósba marad a kevésbé jó (persze ettől függetlenül ott is sok jó dolgot ki lehet fogni).

itt városon belül is a frekventáltabb, divatosabb helyen levő boltjaikban sokkal jobb dolgokat tartanak, mint a kevésbé népszerű helyen levő üzleteikben.

gondolom a vidéki üzleteikbe sem feltétlenül a legjobb árut küldik :(

13. mmacus (válaszként erre: 12. - Highlander73)
2014. ápr. 4. 16:09

Azért BAZ nem a világ vége, Miskolc pedig elég nagy város. A HÁDA sem kicsi, amiről szó van, rengeteg az áru benne, de más (szintén BAZ megyei:)) turikhoz képest sokkal rosszabb minőségű.

Én nem hogy Pestre, de a szomszéd városba sem mennék el turkálni. A H. útba esik munkából hazafelé, semmi plusz út, idő, üzemanyag, és kb semmi haszna:)

És nem azért, mert finnyás vagyok, ma pl egy más, nem H. turiban nagyon jó blúzt vettem.

12. Highlander73 (válaszként erre: 11. - Mmacus)
2014. ápr. 4. 14:56

Akkor azért. :(

Úgy gondolják B.A.Z. megyébe az is jó!

Pesten tényleg szuper cuccok vannak.Én az Üllői útra szokatm menni.(Bárka Szinházzal szemben.)Ott még sosem jöttem ki üres kézzel! :)

11. mmacus (válaszként erre: 10. - Highlander73)
2014. ápr. 4. 13:26
Miskolci Háda, amiről rossz tapasztalataim vannak. Pedig éppen útba esik hazafelé, szóval optimális lenne, ha kicsit jobb minőségű áru lenne benne.
10. Highlander73 (válaszként erre: 9. - Mmacus)
2014. ápr. 4. 13:12
Bp-i vagy vidéki Háda?Mert a vidékiben tényleg sok a rongy-tapasztaltam-ezért szoktam felmenni Pestre(ha van módom),mert ott jobb az áru!Legutóbb 2,5 zsák cuccot hoztam el a családnak!/öten vagyunk!/
2014. ápr. 4. 07:38
Árufeltöltéskor is voltam már, akkor is sok a "rongy" közte, kitartó gyűjtőmunka eredménye lehet találni valami normálisat, nekem nincs hozzá türelmem és időm.
8. Highlander73 (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2014. ápr. 4. 07:28
Én a kilós Hádában sok mindent találok ami nagyon jó!Igaz,főleg árufeltöltéskor megyek,de máskor is találtam már szuper rucikat!
2014. ápr. 2. 13:01
Én csak egyszer-kétszer tévedtem be a Szolnokon lévő (Plaza) üzletükbe, és kifejezett csalódás volt! Csak vacak rongyok voltak jó drágán! Nálunk a hetente kétszer tartott piacon jobbakat és fillérekért árulnak a turisok!
6. emagdi (válaszként erre: 1. - Panka78)
2014. ápr. 2. 11:35

inkább akkor érdemes menni, amikor árucsere volt:) ez havonta egyszer szokott lenni, fent van a holnapjukon, hogy melyik boltban mikor.


az akció már a legvége, a kb egy hónapos maradék. abból nehéz jót találni, bár nem lehetetlen.

2014. ápr. 2. 06:51

Én sosem tudok semmit venni Hádában, akkor sem ha nem akciós, és ilyenkor drágának is találom.

Egyszer elmentem egy féláras leárazáskor, de akkor sem tudtam semit venni. Szinte csak rongyok voltak, akkor is és máskor is azok vannak szerintem.

2014. ápr. 1. 10:44
miért ne lenne érdemes,hiszen bármikor találhatsz olyat,ami neked jó,akármekkora készletük van,még a kevesebből is kifoghatsz bármit.
2014. ápr. 1. 09:07
Én a budakalászi outletbe szoktam menni ilyen leárazáskor, mert szerintem csak így éri meg a Hádában vásárolni (sokszor még így is drágának tartom)és sosincs kifosztva, tehát nem 3 db ruha lóg 1-1 tartón, ellenben jó sokan vannak. Én mindig találok valamit el tudok hozni, csak kitartás kell hozzá, de az jó sok :)
2014. ápr. 1. 09:05
Allitolag minden nap toltik uj cuccokkal mig van :) szerintem erdemes.
2014. ápr. 1. 08:51
Érdemes elmenni a Háda akciós napokra? Nincs nagyon lefosztva a készlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook