Érdemes-e 4 éves gyerkőccel lovardába járni, ha szeretné? szavazás
Igen, nem lehet elég korán kezdeni.
116
Ha szeretné akkor mindenképp
346
Igen, mert később is lesz szabadidős elfoglaltsága,.
9
Igen, mert később nem lesz rossz a testtartása
4
Nem, mert veszélyes.
29
Ezt a szavazást kihagyom!
44
Szavazatok száma: 504 | Kiírta: 9e7527505c, 2009. jún. 9. 15:55
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
533 szavazat
655 szavazat
514 szavazat
600 szavazat
523 szavazat
503 szavazat
286 szavazat
261 szavazat
Ha lehetőséged volt rá, vásároltál vagy igényeltél szolgáltatást számla nélkül olcsóbban? (név nélkül)
426 szavazat
570 szavazat
453 szavazat
559 szavazat
A férjem testvérének a fia 14 éves a hétvégén ballag. Mennyi pénzt illik rakni a borítékba? (név nélkül)
463 szavazat
600 szavazat
538 szavazat
465 szavazat
554 szavazat
484 szavazat
522 szavazat
494 szavazat
608 szavazat
566 szavazat
562 szavazat
További szavazások (38.450 db)