Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes beruházni egy speciális locsolótömlőre? fórum

Érdemes beruházni egy speciális locsolótömlőre? (tudásbázis kérdés)


13. Vikyci
2014. jún. 20. 11:59

Nekem van, kuponos oldalról vettem sokkal olcsóbban, mint a tv shoppos.

Imádom, azóta a régi összetekeredő-nehéz slagot elő se vettem.

Én szivattyúra kötöttem rá, ahogy elindítom, szépen megtelik és kinyúlik, nem csavarodik meg, amikor kikapcsolom a szivattyút, de a slag locsoló pisztolyát még nyitva tartom, akkor szépen visszazsugorodik, kijön belőle a víz.

2014. jún. 19. 18:46
Erről még nem is hallottam,hogy ilyen van.
2014. jún. 19. 18:40
Ó pedig azt hittem, ezzel kell csapkodni a köveket meg a tüskéket!
10. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Kakukkfű)
2014. jún. 17. 17:40
A TV-shopban marhára értenek ahhoz, hogy tök felesleges dolgokról elhitessék, hogy az milyen jó nekünk.
2014. jún. 16. 21:10

Számomra is az volt hihetetlen, hogy nagyon rugalmas, vékony anyagból kell, hogy legyen ahhoz, hogy össze tudjon olyan picire zsugorodni. Viszont akkor az mennyire lehet tartós? Ezek szerint semennyire!

Szerintem mindenféle Made in China kacatokat árulnak a TV Shopban. Túl szép, hogy igaz legyen!

Így viszont baromi drága!

2014. jún. 16. 20:22

egyértelmű hogy egy ilyen rugalmasságra képes anyagtől nem lehet azt a szilárdságot elvárni amit egy vastag hagyományos locsolócsőtől, de ahogy késből is ezer féle van annak megfelelően hogy mire kell ebből is lehet több fajta otthon.


igen a sziklakerten nem ezt a típust kell húzkodni, és a kaktuszokhoz rózsákhoz sem ezt kell dörgölni, viszont remekül öntözhető vele a pázsit, akár a fürdőből is:DDD

2014. jún. 16. 20:16

Mi megnéztük élőben ezt a tv shopos slagot, és arra jutottunk, hogy ez egy vicc... Az alapötlet jó, de az anyag, amiből van, szerintem pikk-pakk szétmegy, elég ha kétszer végighúzza az ember valamin, már szakad szanaszét. Még az eladó szerint is vacak!

Inkább hagyományos locsolócsövet vettünk

, uv- és fagyállót, csavarodásmenteset. Ezt nem kell félteni a rózsáktól, a sziklakert köveitől vagy a járdától.

2014. jún. 16. 20:03

A tévé shop ból nem rendelek soha többet semmit.

Göztisztító visszavive

2 db roboséf tönkrement

hot plan tönkrement

stb.

innen, és a tescoból soha többé nem veszek semmit

5. kakukkfű (válaszként erre: 4. - Andesz75)
2014. jún. 16. 19:55
Egy év az nagyon rövid idő, ettől a hagyományos is többet bír. :(
2014. jún. 16. 19:53

Mi használjuk úgy 3 hónapja és semmi bajunk vele. Mondjuk ismerőstől azt hallottam, hogy nekik kilyukadt 1 év használat után.

Kuponos helyről rendeltem így olcsóbb is volt.

Úgyhogy részemről nincs negatív tapasztalat egyenlőre.

3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Kakukkfű)
2014. jún. 16. 19:52
rendelj és írd meg milyen?
2014. jún. 16. 19:47
ha jobban megnézed, amikor elzárják és "összezsugorodik" az a tágulási videó visszafelé lejátszása..... tehát amu az egész, nem zsugorodik vissza magától alaphelyzetbe
2014. jún. 16. 19:46

Sziasztok!

Hamarosan slagot kell vennem. A hagyományos nehéz, megtörik, ha nem ráncigálom óvatosan, akkor letarolom a kertet, stb...

Gondolkodtam, hogy rendelek egyet a TV-ben bemutatott spéci locsolóból, tudjátok, a F.... W.....-ből.

A reklámokban olyan egyszerű, és nagyszerű a használata, vajon a valóságban is így van ez?

Próbáltátok már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook