Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Érdemes az első trimeszterben vásárolni a picinek valamit? És nevet választani neki vagy ez még ráér? fórum

Érdemes az első trimeszterben vásárolni a picinek valamit? És nevet választani neki vagy ez még ráér? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. dec. 7. 07:42
igen, július 1 re vagyok kiírva.
2018. dec. 7. 07:41
Talán igazad van, másrészt fogalmam sincs az egészről, csak izgatott vagyok,meg türelmetlen.
7. aszparagusz (válaszként erre: 1. - 585a7aa9ec)
2018. dec. 7. 07:34

Még nem vennék semmit. Nem tudhatod mekkora lesz a babád, ha nagy súlyú az 56-os ruha lehet, hogy kicsi lesz. Ha jól számolom nyári baba lesz, akkor vékonyabb, könnyebb ruhákra lesz szüksége.

Én legalább a félidőig várnék a vásárlással.

2018. dec. 7. 07:13

Akkor már megvannak a nevek, kösziiiiii

megyek is délután venni valamit, egyet kisfiúnak, egyet kislánynak, még nem tudom a nemét, igen egyébként nekünk is ígértek már sok mindent, főleg ha kisfiú lessz, sok a kisfiús ismerős, de akkor is elfogadom a dolgokat, ha lány lessz szerintem ez csecsemőkorban nem baj ha kék lessz a kislány egy egy ruhácskája,

5. gabbbicica (válaszként erre: 3. - 585a7aa9ec)
2018. dec. 7. 07:10
56-ost vagy 0-3 honapost, attol fugg, melyikkel van szamozva.
4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - 585a7aa9ec)
2018. dec. 7. 07:09

Mia kisfiunk neven gondolkodtunk, de mar a terheseg elott is. Vegul a 30 heten dontottuk el a 2 lehetoseg kozul veglegesre.


A vasarlassal megvartuk, amig kiderult a neme, ez a 21 héten derult ki.


Utolag azt mondom, varhattam volna meg, mert megvettem egy csomo olyan dolgot, amit utana kaptunk is rokonoktol.


Par ruhat vegyel nyugodtan, a tobbit meg felesleges. Pl kisagy, babakocsi Ugyse rakjatok meg ossze, mert csak porosodna, de jo nagy helyet foglal dobozban ahhoz, hogy meg fel evet kerulgessetek.

2018. dec. 7. 07:08

köszi, csak azt olvastam sok helyen, hogy babonából az első trimiszterben, nem éremes, de én nem vagyok babonás, és annyira szeretnék egy bababoltba bemenni és egy kis ruhácskát venni neki, csak eddig hezitáltam,

És egyébként milyen méretet szoktak ilyenkor venni nekik?

Első baba lessz úgyhohy gőzöm sincs semmiről.

2018. dec. 7. 06:58
Nyugodtan lehet 1-2 kisruhat vásárolni ☺ persze babakocsit kisagyat később szoktak de van aki pl mar most kinézi ☺ a nevét is mindenki akkor válassza ki amikor akarja. En pl már most tudom mi lesz a lányom neve amikor oda jutunk hogy lesz mėg gyerekem 😁
2018. dec. 7. 06:38

10 hetes vagyok, és azon gondolkodom vegyek e valamit előre a picinek? Meg azon hogy mi legyen a neve?

Vagy ez hülyeség és ilyenkor még ne tervezzek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook