Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdemes abráziót végezni, ha a méhben van egy polip de egy mióma is? fórum

Érdemes abráziót végezni, ha a méhben van egy polip de egy mióma is? (tudásbázis kérdés)

2014. máj. 29. 10:37
Köszi
7. ec7efbffe4 (válaszként erre: 1. - Kriszto)
2014. máj. 26. 20:07
Minden abráziónál szövetmintát is vesznek,ha ilyen vérzéses problémád van,bizony nem árt.Miómám nekem is volt,három hónap alatt gyerekfejnagyságúra nőtt.Márciusban volt az abrázió,utána gyógyszeres kezelés,ami nem segített,és bizony műtét lett a vége.A barátnőm éppen ma feküdt be a kórházba,neki több apró mióma van a petevezetéken,nem okozott semmilyen problémát,rutinvizsgálaton vette észre az orvos,nem volt abráziója,szintén gyógyszert kapott januártól,de nem csökkentek a miómák méretei, holnap műtik.
6. SF
2014. máj. 26. 14:22
Kicsi az esélye, hogy megsértik. Ez a szokásos eljárás, ne aggódj. A kórházi naptól eltekintve szinte meg sem fogod érezni.
2014. máj. 26. 14:06
Szerintem nem ártana utánajárni annak sem, hogy lelki szinten mi okozza ezeket a csúnyaságokat a méhedben.
2014. máj. 26. 13:25
Szerintem,kérdezz meg egy másik dokit is,mi a véleménye? De ha ezt tanácsolták,akkor a doki-gondolom-tudja mit beszél,és nem sérti meg a miomát.
2014. máj. 26. 13:23
kriszto...ne haragudj kérlek...de komolyan azt gondolod,hogy itt bárki okosabb,mint egy orvos?
2. kriszto (válaszként erre: 1. - Kriszto)
2014. máj. 26. 13:21
NEM SÉRTIK MEG A MIÓMÁT VÉLETLENÜL .? AZ ORVOS SZERINT A POLIPOT EL KELL TÁVOLÍTANI A MIÓMÁT PEDIG FIGYELNI FOGJUK....PEDIG A MIÓMA OKOZ PROBLÉMÁT NEKEM( GYAKORI VIZELÉS,ERŐS ALHASI FÁJDALOM,VÉRZÉSKIMARADÁS)
2014. máj. 26. 13:19
Érdemes abráziót végezni ha a méhben van egy polip de egy mióma is.?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook