Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdemes a miértet keresni egy "majdnem" kapcsolatnál? fórum

Érdemes a miértet keresni egy "majdnem" kapcsolatnál? (beszélgetős fórum)

máj. 21. 07:00
Vagy rátalált a fórumra, vagy valami történt, mert tegnap éjjel írt nekem egy üzenetet. Nem a csajozósat, hanem megosztottam egy cikket tegnap. És azzal kapcsolatban kezdett beszélgetést. Számomra ez furcsa. 5 hónapja döbott.
máj. 20. 21:28

Nem nős. Szóba sem jöhetne olyan. Viszont ismerkedős, laza, haverkodós, barátkozós.

Nem akartam, hogy pletykáljanak rólunk az a sok közös ismerős, hogy X és Y randiztak, ez meg az volt. A magánéletemet szeretem megtartani.

21. Lávli (válaszként erre: 19. - Lillu_12)
máj. 19. 19:28
Nős?
20. sorceress (válaszként erre: 19. - Lillu_12)
máj. 19. 19:19
És akkor mi van? Mi olyat csináltál, ami nem szabad kitudódjon? :D Jesszus!
máj. 19. 19:17
Őszintén: én köpni-nyelni nem tudtam, már attól a ténytől sem, hogy kibeszélte hogy randizgattunk. Mondtam neki, hogy én diszkréten kezelem a "kapcsolatunkat" nem mondtam el még a legközelebbieknek sem a randizásainkat. Közös ismerősöknek pláne. Azt mondta ő sem. Csak 1 barátjának. Erre ez a tök más személy még a helyszíneket, programokat is tudja. Mert neki is elmesélte.
máj. 19. 17:21

Én megkérdeztem volna a miértet? Ha ennyire foglalkoztat és bánt tudni akarnám az okát.

Nyilván neki nem voltál olyan fontos ezért tudott szó nélkül felszívódni. Szerintem kérdezz rá, aztán zárd le. Ez a pasas nem ér annyit, hogy rágódj rajta.

17. sorceress (válaszként erre: 16. - Lillu_12)
máj. 19. 16:59
Szerintem megkérdezhetted volna, mert azóta is ezen rágódsz. Ő hozta fel, nem te.
máj. 19. 15:29
Nem kérdeztem meg, hogy miért. Úgy gondoltam lezárom vele ezt a témát, mert ha rákérdezek, még visszamondja annak akivel randiztam, hogy sz_rul esett az hogy dobott engem.
15. sorceress (válaszként erre: 14. - Lillu_12)
máj. 19. 13:54
Miért?
máj. 19. 12:09
Igazatok van, ez csak nekem számítana. Az ismerősünk mondata viszont felkavart. Mert nem is én hoztam szóba a felszívódását. Hanem ő. Ő pontosan tudta, hogy milyen randijaink voltak, miket csináltunk, és azt is mikor dobott engem. Plusz azt is, hogy miért.
13. Lávli
máj. 17. 10:52

Nem.

A "majdnem" semmit sem ér.

12. Ildi
máj. 17. 09:22
nem
11. Narnizsa (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
máj. 17. 08:55

Neked lenne csak fontos,h tisztán láss.

Engedd el...nem jó minden választ tudni.

máj. 17. 04:38
Nem
9. Amaunet (válaszként erre: 7. - Lillu_12)
máj. 16. 20:25
És ez egy hét alatt, egy hónap alatt?
8. sorceress (válaszként erre: 7. - Lillu_12)
máj. 16. 20:25
Smaciztatok legalább, vagy elfutottál?
7. Lillu_12 (válaszként erre: 6. - Amaunet)
máj. 16. 20:20
Volt kolléga, szóval az ismerkedés kicsit más volt mint egy nulláról kezdődő. De 5-ször mentünk randizni.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
máj. 16. 20:01

Mégis mennyi idő volt ez? Hány találkozás? Szex volt?

Miért érezted, gondoltad, hogy ebből lehet valami? Talán mondta a pasi, hogy komolyan, hosszútávon tervez veled?

5. birebora (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
máj. 16. 19:20
Ha nem mondta el neked hagyd a francba, nem kár érte, jellem hibás.
máj. 16. 19:16
Nem
máj. 16. 19:16
Ne rágd magad😘
máj. 16. 19:12
Ne keress okokat , engedd el, ha annyira nem volt képes hogy eléd álljon és elmondja hogy részéről ennyi volt
máj. 16. 19:07

Jól éreztük magunkat a találkozások alatt, sokat beszélgettünk, azt éreztem ebből lehet valami. Aztán szépen felszívódott minden magyarázat nélkül. Egy haverjával beszélgettem, aki azt mondta, hogy ő nem tartja egyenesnek amit csinált. Mert nem ez a módja egy ismerkedés lezárásának.

Érdemes lett volna az okokat firtatnom? Hogy miért dobott engem? Neki szerintem őszintén elmondta mi problémát talált bennem.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook