Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdemes a hosszú hétvégén Balatonra menni bringával? fórum

Érdemes a hosszú hétvégén Balatonra menni bringával? (beszélgetős fórum)


8. c9f9b53798 (válaszként erre: 6. - Kangaroo Island)
2012. júl. 30. 14:47
akkor nagyon edzettek vagytok!!! gratula, bár a tény, hogy csak az északi part húzós... de én szeretek közben nézelődni is:)
7. 1f54aa1f71 (válaszként erre: 1. - Kangaroo Island)
2012. júl. 30. 14:28
Biztos, hogy tele van a balaton olcsó magánszállásokkal, de ha ezt estefelé fáradtan, az utolsó erőtökkel álltok neki keresgélni...hát lehet, hogy nem lesz túl happy, mert attól, hogy van azt meg is kell találni...
6. Kangaroo Island (válaszként erre: 5. - C9f9b53798)
2012. júl. 30. 14:23
a Balaton felét legutóbb kb.6 óra alatt tekertük le úgy, hogy közben megálltunk többször is, szóval bőven elég lesz a 3 nap, nem vész, csak a fenekünk megy majd szét. :-P
2012. júl. 30. 14:17

program mindig van, ahogy néztem a szállodában a programújságot, ha valahol a nyári borfesztivál befejeződik, a következő településen folytatódik:))) de három nap alatt jó húzós lesz:))) nekem nem lenne már erőm semmiféle programhoz, szerintem


én a Tisza-tavat tekertem körben még a pocakosságom előtti nyáron a férjemmel, fantasztikus volt, életem egyik legjobb "nyaralása" (három nap:))) ) volt - meg a Bükki legkisebb távú maratont tekertem egyszer körbe, ennyivel "büszkélkedhetek", mondjuk akkor ment volna, amikor a Bükkben kerékpároztunk három nap alatt a Balcsi, de most!:))) legalább négy-öt napot adnék rá magamnak.


Majd valami kis élménybeszámolót írj!!! kicsit irigykedem!:))) jóóóó lesz nagyon!!!


Tömeg lesz, mert rengetegen kerékpároznak, családok, egyedül is sokan, párok, kisebb és nagyobb (húsz-harminc fős!!!) csoportok, idősebbek és gyerekek, szóval mindenki kerékpározott, amikor két hete ott voltunk:)))

4. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - C9f9b53798)
2012. júl. 30. 14:11

mi is voltunk már, a felét tekertük akkor le, most az egészet tervezzük 3 nap alatt, vonattal mennénk saját bringával.

igazából az érdekel, hogy mennyire lesz tömeg, lesznek-e rendezvények, meg találunk-e szállást, de legfeljebb továbbtekerünk a következő faluba :-)))

2012. júl. 30. 14:05
2012. júl. 30. 14:01
Nekem nagy vágyam, hogy körbetekerjem, férjem már egyszer körbetekerte, két és fél nap volt, de nagyon húzós volt úgy. Mi nemrég voltunk a Balcsin, és sokan tekernek, sőt! rengetegen, és ahogy néztem (mert mi is béreltünk egy fél napra bringát), hogy minden nagyobb helyen van bringacentrum, és van, ahol olcsó szállás is (pl. Keszthelyen volt) a bringacentrum mellett. Hogy mennyire van teltház nem tudom, de szerintem lehet találni szobát, vagy egy faházat egy kempingben.
2012. júl. 30. 13:57
találunk foglalás nélkül olcsó szállást? sokan szoktak lenni ilyenkor? szokott valami rendezvény lenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook