Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erdélyi Hoxázók vannak? fórum

Erdélyi Hoxázók vannak? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
4475. varbóc
2019. febr. 27. 13:04
Szép napot mindenkinek
2019. febr. 27. 10:33

Szép napot mindenkinek! :)

Csodásan süt a nap, bár még elég hűvös az idő, mégis szívet melengető már a ragyogás is. :DDD

4473. dogiz
2019. febr. 27. 07:00

Jó reggel! Ragyogó napsütés és + 2 fok van. A férjem munka után rendezkedett az udvaron, friss földet szórt mert fűmagot akar hétvégén szórni. Eléggé csúnya lett a füvünk a télen.

Készülök, mert rögtön indulnom kell. Kellemes napot jó egészséget !

4472. varbóc
2019. febr. 26. 10:44

Végre ma nincs köd, szmog, eső és felhős ég sem.

Szép napot mindenkinek !

4471. ibolyka43 (válaszként erre: 4470. - Varbóc)
2019. febr. 25. 17:21

Kedves Varbóc

Mi soha nem grillezünk.nem bográcsozunk,ezért nem is ismerek hasonló ételeket,de Koszonom a meghívást.

4470. varbóc (válaszként erre: 4467. - Ibolyka43)
2019. febr. 25. 14:35

Kedves Ibolyka! T

öbben is kérték, hogy nyissam meg újra a "Bográcsozók és grillezők klubja" oldalt. Nos megtettem. Nagyon sok recept van rajta és mind magyaros stílusú étel. Jó lenne erdélyi ízekkel is tovább bővíteni. Szeretettel várok oda mindenkit !

Puszi és szép napot !

2019. febr. 25. 12:25

Sziasztok!

Ibolyka, finomakat főztél!

Gyula bácsi, drukkolok!

Kuszára sikeredett a hétvége és a legfinomabban fogalmazva sem vagyok valami jó társaság ilyenkor... :(

4468. varbóc (válaszként erre: 4467. - Ibolyka43)
2019. febr. 24. 10:25

Jó reggelt !

Ma mozgékonyabb vagyok, mert a hideg alább hagyott. Itt -2 fok van és az előre jelzés szerint hétfőn már tavaszodik.

Unokáum túl vannak a szóbeli bemutatkozáson. Még 8 gimnáziumban kell megjelenni, szóbelizni, hogy eldőljön hova vszik fel őket. Nagy terhelés ez a gyerekeknek. Hiába, ez van... A szorongás miatt mielőtt elindultak volna mindkettő elsírta magát...Végül is jól sikerült a bemutatkozásuk.


Ma templomos napom lesz. Szeretnék valamelyik közösséggel eljutni a csíksomlyói pápa látogatásra.

Mad beszámolok az eredményről.

Puszi mindenkinek !

4467. ibolyka43
2019. febr. 24. 05:47

Szervusztok

Kuldom a kavet hogy ebredjetek,3 napja nem irt utannam senki,magam utan nem szeretek irni.

-8 fok van nalunk.

Mara karalabelevest husgomboccal,fokhagymas csirkecombok es krumpkipire keszul.

Legyen vidam hetvegenk.

4466. ibolyka43
2019. febr. 21. 06:55

Szervusztok

Szép napunk van ma is.amig fel tudunk kelni,nincs baj.

Lassan el tudjuk végezni a napi teendőinket.

4465. varbóc (válaszként erre: 4464. - Dogiz)
2019. febr. 19. 06:44

Köszönöm !

Rám fér a bíztatás !

Puszi !

4464. dogiz
2019. febr. 19. 06:05

Jó reggelt! Köd, köd és köd ismét.

Kitartás a mai napra Varbóc és jó unokázást !

2019. febr. 18. 09:58
Szép új hetet mindenkinek!
4462. varbóc
2019. febr. 18. 06:47

Szép napot !

Itt ma eső várható.

Sok cikket olvastam a neten és megállapítottam, hogy a hazugsággyárak minden fórumon működnek. Bosszantó, hogy eddég jutottunk.

Inkább főzni fogok, mert holnap nálam lesznek az unokák: mind az öt- köztük a három nagyevő is....

Puszi mindenkinek !

4461. dogiz (válaszként erre: 4459. - Varbóc)
2019. febr. 18. 06:04

Jó reggelt! Ez a természetes, gyerekek, unokák éltetnek és tartanak mozgásban. Nálunk is itt volt Emmácska, már péntek kora délután ide hozta az anyja és a tegnap jött érte az apja. Így ebéd vendégeim is voltak :D A jövő hétvégére igaz nem kell menjen az egyetemre, de rendbe kéne hozza az udvart már ha van 3 napja, így jó lenne ha vigyáznánk rá ismét. Mit mondjak rá, PERSZE GYERMEKEM :D

Az a jó, hogy szeret nálunk, legalább is még most kicsiként.

Ma is ködös reggel van, minusz lehet, mert a a kocsi kint maradt az udvaron és látom, hogy le van fagyva. Remélem napközben ma is szép idő lesz, a tavaszt már én is nagyon várom.

Egészséges szép hetet, puszi mindenkinek.

4460. ibolyka43
2019. febr. 18. 05:30

Szervusztok

-2 fok van nalunk,mar varom a tavaszt.Ma d.e.jon a pedikuros,utana avonozni megyek,a telen keveset jartam,de hala Istennek elolvadt a ho es remelem nar nem is lesz hamarosan.


Legyen szep napunk.

4459. varbóc
2019. febr. 17. 12:22

Szép napsütéses idő van.

Ma ünnepel a kis unokám: megdicsérték, mert szépen mondta el a verset az oviban.Ajándékot is kapott...

Valahogy úgy vagyok, hogy még tudok örülni a legkisebb sikereiknek is...

2019. febr. 15. 12:21

Madárcsicsergőset mindenkinek! ♥

Köszönöm kérdésed Gizus, amolyan félnyavajásan vagyok most is :/

Na de kit érdekel ez, mikor hétágra süt a nap, kellemes meleg van (9 fok), csodaszép az idő!!

Kajám van, tegnap este készítettem, mire délutánból hazaér az emberem, léegyen neki friss ;)

Csirke csorba ☺️ - ami se nem bihari, se nem görög igazán, inkább a kettő fúziója, utánna juhtúrós gnocchi - vagyis az álcázott sztrapacska :DDD

Engem pedig a kolleganőm meglepett egy saláta-ebéddel. Jajj, de szeretem íze van! ♥

Jégsaláta, koktélparadicsom, uborka, kápia paprika, fetasajt, csemegekukorica, rántott csirkemellcsíkok, kapros szósz, mozzarella.

Jár hozzá pita is, de nekem abszolút nem hiányzik. Jó lesz a vacsorához egy kis körözöttel ;) :DDD

4457. varbóc (válaszként erre: 4456. - Dogiz)
2019. febr. 15. 12:15

A krumplis tészta ma nekem is menő kaja. Gyorsan elkészül, laktatós és ízletes.

Itt most süt a nap és + 8 fok van.

Ami bosszantó az a piaci árak 2018 január havában 80 forint, 2019 február havában 310 forint egy kiló krumpli ára Budapesten. Egyébjént a hagyma is elképesztő: 2018 évben 110, most 330 forint ewgy kiló. Szóval az a fánya nyugdij-----

SZép napot mindenkinek !

4456. dogiz
2019. febr. 15. 06:14

Jó reggelt! Talán ma először az idén plusz fok van 3-4 így korán reggel, napközben már volt, de reggel mindig mínusz, esetleg nulla fokig. Minden főtt ételem elfogyott így mára "gyors kaja"lesz ebédre :D

Tojásleves és krumplis tészta. Majd holnap itthon vagyok kitalálok valamit. Vagy savanyú káposztából, vagy száraz paszulyból készítek levest. Lopom az ötleteiteket :D

Marcsi, jobban vagy már?

Kellemes betegségmentes napot !

Megyek befejezem a főzést és készülök dolgozni!

4455. ibolyka43
2019. febr. 15. 05:34

Szep jo reggelt kivanok.


0 fok van nalunk,lassan tavaszodik meguntam a telet.

A tegnap olyan kedvem kerekedett,hogy elovettem a villanyvarrogepet es kisparnahuzatokat keszitettem.

Mara paszulyleves es palacsintat keszitek ebedre.

Legyen szep,vidam napunk.

4454. gurzau.maria (válaszként erre: 4453. - Varbóc)
2019. febr. 14. 12:31
Mára pont ezt tervezem! ;) ♥
4453. varbóc (válaszként erre: 4452. - Gurzau.maria)
2019. febr. 14. 08:37

Forró boros tea, pihenés, olvasás, tv és zene. De a legfontosabb az alvás még nappal is. Persze egy kis séta sem árt.

Puszi.

2019. febr. 13. 14:27

Sziasztok! Itt is kisütött a nap, de hideg van.

Nyüglődök, nem tudom mi bajom van, fáradt vagyok és kedvetlen.

4451. varbóc
2019. febr. 13. 10:56

Jó reggelt !

Tegnap a nyaki ultrahangot készítették el. Jó hír, hogy nincs változás a tavalyi eredményhez képest. A rossz hír: hogy az ortopédián megállapították izületeim elég jelentős kopásáz a jobb térdemben.

Ma pihenek, csak a főzés van hátra. Káposztaleves lesz, sok füstölt hússal és kolbásszal. Ma pihenő nap van. Előveszem Romsics Ignác akadémikus nekem is dedikált könyvét: Erdély elvesztése a címe. A vele való találkozást jövő hétre terveztük.

Unokáim most nincsenek"betervezve" s így lehet, hogy kijutok Varbócra pár napra.

Itt szép tavaszias most az idő....

Szép napot mindenkinek !

2019. febr. 12. 11:37

Sziasztok! Nálunk is elég furcsa az időjárás, de hó az már nincs.

Pénteken beállt a derekem, azóta sem akar kiengedni, ráadásul a műtétem helye is egyre jobban fáj.

Savanyú káposztából lehet még kolozsvári rakottkáposzta, káposztás sztrapacska (kis finom füstöltszalonnával), disznótoros agyasleves tejfölösen, vagy pirospaprikás disznótoros leves...

4449. ibolyka43
2019. febr. 12. 06:15

Szervusztok

Csak 1 fok van,de nagy ho hullott az ejjel,ezert vokt nagy fajdalmam az ejjel a terdemben.

Sajnos ebben a havas idoben kell mennem temetesre, a ferjem ifjukori baratja hunyt el,.

Legyen szep,vidam napotok.

4448. varbóc
2019. febr. 11. 11:45
Dinsztelt savanyú káposzta és sült sertéstarja jó fokhagymásan, meg egy kis kenyér és borocska....
4447. varbóc
2019. febr. 10. 08:42

Tegnap jó napom volt. Sikerült jó káposztát vennem és kő lével is megöntözte az eladó. Még nem döntöttem, hogy mi lesz belőúle, de mindenképpen főzni szeretnék ma.

A hírek szerint igen kemény hideg napok várhatók ónos eső, hó, és minden ami csak szél a közepes erősségűtől a viharosik napokon keresztül. Kérdeztem a barátomat, hogy mit szól ehhez? A válasz: "Bolond világban az időjárás is megbolondul..."

Szép napot mindenkinek !

4446. ibolyka43
2019. febr. 10. 06:00

Szervusztok

-5fok.van nálunk.

Én a savanyukaposztat,csak toltelekesnek használom.

Tegnap színházban voltam,egy krimit néztem,nem kedveltem,csak benne van a bérleti eloadasokban

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook