Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Erdélyi Hoxások, lenne egy kérdésem hozzátok! fórum

Erdélyi Hoxások, lenne egy kérdésem hozzátok! (beszélgetős fórum)

12. 30b5a792e5 (válaszként erre: 11. - 30b5a792e5)
2009. aug. 31. 09:37
Ez a kérdés szerencsére már nem aktuális. Kiderült -két hónap után-, hogy fölöslegesen kértek tőle romániai lakcímet... :)
2009. aug. 29. 13:10

Nem ismertek véletlenül valakit, aki éppen áttelepülőben van Erdélyből Magyarországra, de még nincsen magyarországi állandó lakcíme? (Pl. van már albérlete, de nem engedik, hogy bejelentkezzen.)

A barátomnak romániai lakcímre lenne szüksége, de nem szeretne senkitől olyan szívességet kérni, amit nem tud viszonozni. Abban bízunk, hogy hátha találunk valakit, akinek budapesti állandó lakcímre lenne szüksége, és cserében tudna "adni" romániai lakcímet. (Azért van szükségünk erre, hogy megcsináltathassa a személyijét, mert enélkül nem tud visszajönni Magyarországra.)

10. 30b5a792e5 (válaszként erre: 9. - 30b5a792e5)
2009. aug. 28. 15:55

Létezik más lehetőség, mint megkérni vkit, hogy szívességből bejelentkezhessen hozzá?

Utána tudok nézni valahol az ezzel kapcsolatos jogszabályoknak magyarul?

2009. aug. 28. 14:56
Azt szeretném kideríteni, hogy lehet-e valahogy személyi igazolványt vagy útlevelet csináltatni, ha valakinek nincs semmilyen bejelentett romániai lakcíme.
2009. aug. 28. 14:50

Sziasztok!

Nekem teljesen más kérdésem van, de szintén erdélyiektől.

Ti mennyire tudtok eligazodni a román bürokrácia útvesztőin? Nem tudtok véletlenül valamilyen weboldalt, ahol magyarul lehet információt találni személyi igazolvány és útlevél ügyintézéssel kapcsolatban? (Románul egyáltalán nem tudok.)

7. agis
2009. máj. 5. 12:53
Lung László a szeredeai Csíki Játékszínben játszott..aztán Kozmával meg Gaicomelloval megalapították az Open Stage-t (youtube-on találsz videót) szóval feltört mint a talajvíz. Gyakran koncerteznek Mo-n is... :)
2009. máj. 5. 12:11
Szia, sajnos nem hallottam meg rolla...igaz, inkabb a Kolozsvari Szinhaz es Opera szineszeit ismerem...oda jartam gyakrabban...es egyszer voltam az Udvarhelyi szinhazban is...
5. 769918d4ef (válaszként erre: 3. - Gabikka)
2009. máj. 5. 12:04
Szia:)Latom Marosvasarhelyi vagy mint en:)
2009. máj. 5. 12:03
Köszi nektek, várom a többieket is!
2009. máj. 5. 12:01
Sajnos,nem tudok segiteni,nem ismerem.
2009. máj. 5. 11:59
Hat en azt sem tudom ki az....
2009. máj. 5. 11:58

Sziasztok!

Arra lennék kíváncsi, hogy Erdélyben mennyire ismert színész Lung László Zsolt (Csíki Játékszín). Megboldogult lyánykoromban levelezőpartnerek voltunk. :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook