Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekes orgazmus probléma fórum

Érdekes orgazmus probléma (beszélgetős fórum)


13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 184481d874)
2020. nov. 30. 15:53

Nem szedek ilyen gyógyszereket. Egy vitamint keztem el szedni, leírom mi van benne:

B-12-vitamin (metilkobalamin formájában), jód, cink, szelén, réz, mangán, molibdén, L-tirozin, Schizandra, Coleus Forskohlii, alga, Ashwagandha gyökér, hólyagtörés, Cayenne bors.


Azóta vannak ezek a gondok, de lehet nincs összefüggésben, és tényleg kezdek megijedni. Most nem szedem, de ugyanaz a gond 😭

2020. nov. 27. 12:34
Vérnyomáscsökkentő,savlekötő ami jellegzetesen okoz ilyen mellékhatást.
11. 184481d874 (válaszként erre: 4. - 71ddaa07fa)
2020. nov. 27. 12:32
Van olyan gyógyzer,nem is egy.De ezektől többnyire nem lehet leállni.
2020. nov. 27. 11:52
Leálltam az új vitaminnal, de semmi változás... ;(
2020. nov. 10. 13:53
Átnéztem a vitamin komplexet, nem találtam benne semmit ami okozhatná ezt, de leállok vele egy pár napra és beszámolok
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - F.frezia)
2020. nov. 9. 23:03
Nem szedek fogamzásgátlót, de hallottam már, hogy az is okozhat problémát.
7. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 9. 21:44

Fogamzásgátlót szedsz? Mióta?

Az is csinálhat ilyet egy idő után. Nekem a libidómat csökkentette.. majd szüntette meg teljesen. A végén alig ismertem magamra.. 😄

6. 71ddaa07fa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 9. 17:52
Tamasol
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 71ddaa07fa)
2020. nov. 9. 17:06
Köszi! Nem ír ilyet, de megpróbálom. Mi volt az a gyógyszer? esetleg a hatóanyagának utána néznék.
4. 71ddaa07fa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 9. 16:53
Elvileg nem. Van hozzá tájékoztató? Ha van azt azért olvasd el. Ha azóta van ez a problémád, mióta ezt szeded, állj le vele néhány napig és kísérletezz. Én két napot vártam, miután leálltam a gyógyszerrel, addigra regenerálódott minden odalent.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 71ddaa07fa)
2020. nov. 9. 16:45
Nem szedek gyógyszert, egy vitaminkomplexet kezdtem el, de elvileg azzal nem kellene, hogy ilyen probléma legyen
2. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 9. 16:36
Nem szedsz valamilyen gyógyszert azóta? Nekem augusztusban, mikor a vesémre kellett szednem egy bizonyos gyógyszert, olyan semmilyen volt a vége. Illetve egy idő után ejakulációm sem volt. Mondanom sem kell, mikor ezt tapasztaltam, azt gondoltam valami komoly férfi problémám van. Majd mielőtt még teljesen bepánikoltam volna elővettem a gyógyszer mellett lévő tájékoztatót. Abban írtak erről a lehetséges mellékhatásról. Leálltam a gyógyszerről és minden visszaállt a régibe.
2020. nov. 9. 16:21
Sziasztok! Próbálkoztam Google-ban választ kapni erre de nem sikerül. Kb 1,5 hónapja gondjaim vannak az orgazmus közben, és egyre jobban zavar hogy mi lehet ez. Amíg a csúcsra nem érnék minden jó, és a régi ütem szerint megy...de amikor elkezdődne az a néhány másodperces kéjes kiteljesedés, az elmarad, és egyből jönnek a kis összerándulások, mintha elmentem volna. És azóta hiába próbálom, magamnak szépen, nyugodtan, ez ugyanígy zajlik. Kb. fél másodpercig tart maximum a végén ez a csúcsfolyamat, de igazából elmarad. Azért zavar, mert még eddig soha semmi gondom nem volt ezzel. És nem tudok rájönni hogy mi gátolja, vagy mitől rövidült így le hírtelen. Tehát nem az orgazmus marad el, hanem elröppen egy szempillantás alatt. Mitől lehet ez? Volt nektek ilyen? Juli

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook