Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Érdekes hobbik/programok a nyárra fórum

Érdekes hobbik/programok a nyárra (beszélgetős fórum)


2013. júl. 4. 21:28
Szia! Kitaláltál már valami érdekeset? Szívesen csatlakoznék, ha lehet:D
2013. jún. 20. 12:34

Köszi, az eddigi ötleteket a kártyázás eszembe se jutott :D

Ha van még más is aki tud hasznosakat kérem ne tartsa magába :))

3. grizus (válaszként erre: 1. - 97dc9ed302)
2013. jún. 18. 22:39
Szerintem tanulj bridzsezni. Nem csak idősebbeknek jó program, van egy barátnőm, aki huszonévesen csinálta. Igaz, pénzbe kerül a tanulása, ezért várok én is vele.
2013. jún. 18. 17:56

Hm ez a téma engem is érdekel :D

Én amúgy olvasni szoktam, bár ez nem társas tevékenység...illetve figurákat festünk (vagyis én csak próbálkozok vele), de az is inkább befordulós...:D

Nekem amúgy nincsenek nagyon barátaim, ezért is jó lenne valami :)

2013. jún. 18. 17:08

Sziasztok:)

22 éves budapesti lány vagyok, szeretnék elkezdeni valami érdekes hobbyt, elfoglaltságot ami mindenképp társasági(!!) és lehet ismerkedni új emberekkel!:))

Eddig baráti körrel mentünk mindenhova, illetve bulikba is, de szeretnék kipróbálni valami újat...

Van pár tippem, de előbb mindenképp meghallgatnék minél több ötletet, hátha van valami mégjobb,érdekesebb!!


Ti mivel töltitek a szabadidőtöket amikor nem párotokkal/baráti körrel/otthon/vásárolni:) vagytok?

Főleg fiatal 20-on éves korosztályra gondolok, de idősebbek véleményére is kíváncsi vagyok miket műveltek a mi korunkban, hol ismerkedtek?:)))

Kösziii!!! Edina

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook