Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdekelne vkit egy bp-i szabadidős barátnős klub? fórum

Érdekelne vkit egy bp-i szabadidős barátnős klub? (tudásbázis kérdés)


8. 9c57fd10dc (válaszként erre: 7. - Franka27)
2013. jún. 26. 16:39

Szia!


Nagyon örülök Neked, még várnék egy-két embert hátha más is szenved a barinő-hiányban... :o)

2013. jún. 26. 16:15

Sziasztok,


Én szintén 27 éves budapesti szingli lány vagyok, kevés barátnővel viszont annál több szabadidővel.

Szívesen barátkoznék hasonló korú lányokkal: buli, strand...stb.

6. Ariettina (válaszként erre: 3. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 25. 21:32

sziasztok


de a szabadidő eltöltéséből alakul ki a barátság. Most olyan nincs, h odamegyek valakihez, és azt mondom, legyünk barátok. Attól nem leszünk.


De ha eljárogatunk ide-oda, programozni, amiről ír a topiknyitó is, abból kialakulhat később.


Én másfél éve egy másik fórumon találtam rá arra a lányra, akiből a legjobb barátnőm lett, és mi se úgy kezdtük, h helló, akkor barátnők leszünk?


Először csak ittunk egy kávét, aztán még egyet, aztán elmentünk táncolni, vásárolni, tornázni stb.


Kár, h nem pestiek vagyunk, mert abból a fórumból nem alakult ki több kapcsolat sajnos.


NAgyon sok sikert és jó programot :)

2013. jún. 25. 21:24

Amíg hasonló helyzetben voltam mint te, kerestem magamnak kirándulóklubot, szinte minden hétvégén az erdőt jártam. Jaj de jó volt! Aztán kerestem egy kórust, ahol jókat énekeltem és feltöltődtem. Aztán egy nyelvklubbot ahol a nyelvtudásomat gyakorolhattam...Aztán önkénteskedtem...Egyik helyre Sem azért mentem, hogy márpedig barátokat akarok találni-mégis nagyon-nagyon sok jó emberrel ismerkedtem meg, szuperjó, mai napig tartó barátságok születtek-sokszor találkoztunk túrán, énekkaron kívül is, együtt moziztunk, nyaraltunk stb. stb.

Egyik elfoglaltság Sem került súlyos ezrekbe - a szabadidőmet hasznosan töltöttem.


Pl. Pary Pont-ők szerveznek szabadidős programokat még most ha jól tudom. régen Volt a Pesti színfolt meg a Heppy Klub-ezek sajnos megszűntek, de biztos van helyettük más. Vagy keress rá a neten, hogy ki keres túratársakat.


Remélem tudtam segíteni :))

4. 9c57fd10dc (válaszként erre: 3. - Fa96ed4cf8)
2013. jún. 25. 21:03

Nem egészen értek veled egyet.

Sztem a haverság nem pont arról szól amit leírtam.

Mindenesetre köszönöm az észrevételed.


Kiemelném szövegkiemelővel :o) , hogy barátnőt keresek, aki nem csak elektronikusan szeretne barátkozni.

3. fa96ed4cf8 (válaszként erre: 2. - 9c57fd10dc)
2013. jún. 25. 21:00

Ez csak haversag, nem baratnoseg.

A barat egeszen mas. Az nem csupan a sok szabadido valakivel valo eltoltese.

2. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - 9c57fd10dc)
2013. jún. 25. 20:53

Sziasztok!

Írtam már egy pár fórumba, egy-két klubba is, de valahogy mind elhalt.

25éves budapesti szingli lány vagyok, kevés barátnővel viszont annál több szabadidővel.

Érdekelne, hogy van-e már hasonló ÉLŐ klub ill. vannak-e olyan hasonló tulajdonságokkal rendelkező csajok, mint én és barátkozna ÉS a közös aktív szabadidős tevékenységekre is rávehető, pl. buli, strand, shopping, kávé és csacsogás, stb.

2013. jún. 25. 20:53
Érdekelne vkit egy bp-i szabadidős barátnős klub?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook