Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Érdekelne Titeket/Minket olyan táplálékkiegészítő, ami csak nőknek szól? fórum

Érdekelne Titeket/Minket olyan táplálékkiegészítő, ami csak nőknek szól? (beszélgetős fórum)


6. 78b7883de8 (válaszként erre: 5. - C42aaaac41)
2010. jan. 21. 07:37
Félre ne értsd, hetente ötször járok terembe és személyi edző által összeállított edzésterv alapján gyúrok (és azt szeretem és nem érzem cikinek :-) ). A tudást sem kérdőjelezem meg általában, bár, volt már, hogy beleszaladtam, hogy az illető csak a reklámszöveget szajkózta. Nekem más a fontos, ha vásárolok, mint az, hogy a nyakamba kapjak egy kazal tudományos képletet. Egyszerűen azért, mert nem vagyok orvos és fogalmam sincs, mit jelentenek. Arról nem beszélve, hogy nőként egy másik nőnek könnyebben elmondom, hogy mit szeretnék, mint egy huszonéves csodapasinak :-) De lehet, hogy csak nekem van ezzel problémám :-)
5. c42aaaac41 (válaszként erre: 1. - 78b7883de8)
2010. jan. 21. 07:16

Szerintem semmi ciki nincs "gyurdaboltban"vásárolni.Nem hablatyolunk,hanem igen komoly tudással rendelkezünk legyen szó edzésről,fogyásról,hízásról,vagy a termékek összetételéről.A vásárlóink összetétele igen széles,már hosszú ideje nem csak azok járnak be akik,"gyúrnak vazze...."Nagyon sok idős ember jár be a vitaminok és egyéb termékeink miatt.


Szerintem elég butaság lenne,ha mindehol lehetne vásárolni ezeket a termékeket,hiszen minden ember más és más igényei vannak.Általában személyre szólóan adunk tanácsot,nem csak a levegőbe beszélünk.


De egyébként a Hypermarketekben lehet kapni különböző termékeket. Úgyhogy,ha számodra ciki bemenni a "gyurdaboltba",akkor nyugodtan vásárold meg pl.a Te..o-ban.


Sok sikert!

4. 78b7883de8 (válaszként erre: 3. - Pampers)
2010. jan. 21. 07:09
Ezt nem is tudtam. Milyük van? Sajna nincs olyan a közelemben, aki Oriflammel foglalkozik :-(
2010. jan. 21. 07:07
Már van az Oriflame-nél
2010. jan. 21. 07:02
Ehhez még az is hozzátartozik, hogy a nők tápanyag-igénye nem egészen ugyanaz, mint a pasiké. Miért csak rájuk gondolnak a kiegészítőknél?
2010. jan. 21. 07:01
Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én sokszor cikinek éreztem, hogy bemenjek a gyúrdaboltba vásárolni. Egyszerűen azért, mert nem vagyok odavaló- Nem akarok hatalmas izmokat és egy mukkot sem értek az áltudományos hablatyból amit a nyakamba zúdítanak, ha kérdezek valamit. Ugyanakkor vitaminra, edzéshez proteinre, urambocsá zsírégetőre szükségem van és vannak olyan napok, amikor annyira a hátam közepére nem kívánom az edzést, hogy kell egy energialöket, hogy csináli tudjam. Nem lenne jó, ha lenne egy termékcsalád csak nekünk, amit nem feltétlen gyúrdaboltban, hanem mondjuk kozmetikában, drogériában is meg lehetne venni? Vagy álmodik a nyomor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook