Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Érdekelne a véleményetek? fórum

Érdekelne a véleményetek? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 3. 05:39

Igen elítélendő, de nem is igazán az amit tett , hanem az ahogyan tette!

De szerintem épp azért viselkedik a feleségével úgy, mert szíve mélyén jól tudja mit tett és valahogy a lelkiismeretét el kell hogy nyomja, hisz szerintem sok álmátlan éjszakája lehet ez miatt! Legjobb védekezés a támadás!

Sajnos ha szerelmes lessz valaki a szív és az ész nincs öszhangban!

Mindenesetre a barátság őszinteségen alapul, ha hazudott, persze , hogy a felesége nem fogadhassa el mint barát! Talán ha őszinte lett volna, lehet akkor más lett volna a reakciója a feleségnek!

Vagy ha legalább tudna tisztelet tudóan visekedni, nem még ő játsza a sértődöttet, talán egyszer, még közelebb kerülhet!

Viszont nagyon elítélendő, hogy kisfia emlékére sincs tekintettel, mert biztosan nem kis feladat volt ápolni a gyermeket, és a tiszteletet mindenképpen megérdemelte volna a feleség!

2011. okt. 2. 08:44
Az élet csupa küzdelem ezért jobb ha szeretet teljes környezetben küzdünk mint rossz szándékkal körülvéve.Ha elmúlik az önsajnálat sokkal tisztábban láthatjuk a kiutat,még szépé is lehet tenni azt amiért élünk.Nem érdemes 1 férfiért sem elhagynia magát az embernek,ha elismerjük mi is akartuk a közös életet és hiba volt már is enyhülnek a fájdalmak.
2011. okt. 2. 08:42
Ezt a "férfiúi" viselkedést mindenki elítéli,nem értem,hogy minek kellett ezért egy újabb fórumot nyitni.
3. oternite (válaszként erre: 1. - Sityu47)
2011. okt. 2. 08:30
Szerintem ő is azt a taktikát választotta, hogy a legjobb védekezés a támadás... mármint a férj. Rögtön kreált egy olyan indokot, amiért még ő haragudhat, holott biztos tudja, hogy nem jól cselekedett... csak egyszerűen könnyebb másban keresni a hibát. Csak azért a két dolog között órási nagy a különbség. Meg aztán nem hiszem, hogy pont neki kéne azért haragudnia, amiért a nő kézbe vette a dolgokat és tiszta vizet akart önteni a pohárba. Ez a "nem akartam megbántani" meg... ja, úgy tényleg könnyebb, ha az ember hazugságok közepette él, aztán hideg zuhanyként éri az igazság, főleg amikor annyi baja van. Ez csak az én véleményem.
2011. okt. 2. 08:24

Sajnos, ha a gyerekek betegségét, halálát nem nézzük, ez egy teljesen hétköznapi, szokványos történet. Szerintem mindenki környezetében van legalább egy ilyen eset, család.

Nincs is különösebb véleményem.

2011. okt. 2. 08:15

Adva van egy család, ahól két sérült gyermeket ápol az anyuka éjt nappalá téve 9 éven keresztül!

A kisfiú halála után az apa lelép azzal, hogy életbe szeretne maradni , nem bírja elviselni a kisfia halálát! Az anya teljesen össze omlik! Ott marad pénz segítség és támasz nélkül a nagy fájdalommal, a teljesen mozgás képtelen fiúval! Három hónapig csak sajnáltatja magát a feleségével, hogy milyen borzasztó, rosszul, van, ki kellett hívni hozzá az ügyeletet, stb. Mennyit kínlódik a főzéssel,sok esetbe csak májkrémes kenyeret és tejet eszik, husvétkor is az volt az éltele!

Szegény asszony meg sajnálja, kérte mért nem jön vissza , hisz annyi mindent át vészeltek eggyütt sokkal könnyebb lenne eggyütt átsegíteni egymást a tragédián!

Mire kiderült, hogy már kisfiuk halála előtt egy évvel viszonya volt egy hölgyeménnyel! Vele költözött össze a kedves férj, és azt a nőt támogatta a felesége helyett!

Amikor kiderült a dolog, a felesége közölte ha le tudja zárni a kapcsolatát akkor megbocsájt, hisz tudja jól nem volt magánéletük , hisz éjt nappalá téve kisfiuk életéért kellett harcolnia!


A férj haza költözött, három napig, közbe kiderült tovább kereste volna a nő társaságát, nem tudta lezárni a kapcsolatát!

Erre a férj nagyon megharagudott, hogy feleség írt a barátnőjének az meg megírt mindent neki!


Így a feleség közölte nem hajlandó közösködni! Ha nő kell költözzön vissza hozzá!

Nem helyes sem a nővel szembe, de se vele szembe a férj viselkedése!

Annyit kért mivel őt nagyon megviseli a dolgok,csak akkor látogasson haza, ha feltétlen fontos, és előtte jelezzen, hogy mikor megy! Mindenesetre most a férj teljesen bunkón viselkedik a feleségével, mikor haza látogat valami okból! Még ő van megsértődve, mert ő nem akart fájdalmat okozni a feleségnek ezért nem mondta el az igazat, ezért hazudott!

Ő nem tett semmi rosszat a feleségével szembe!

Viszont a szomszédja meséli, milyen bunkón viselkedik, és alázza meg szavakkal azt a nőt aki éjt nappalá téve ápolta gyermeküket és mellette a férfi gyermekeit is istápolta támogatta éveken át! Ezek ellenére a felesége nem rágalmazza,sőtt kisfia emléke miatt, csak az fáj neki ahogyan tette, mert úgy érzi az lett volna a fer, hogy a férje oda álljon és őszintén elmondja, mikor ő töbször is rá kérdezett,de végig tagadta, neki nincs senkije, csak a fájdalmat nem bírja el viselni!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy szerintetek hiba-e ha valaki így viselkedik?

Gerinces dolog-e a másikkal szembe, mikor a férfi követi el a hibákat és még ő van felháborodva, hogy ezek után a felesége, nem hajlandó barátként kezelni őt!


Ui:Én személy szerint ismerem a férjet is és a kedves barátnőt is! Mondjuk soha nem hittük volna, hogy a férj így fog viselkedni a feleséggel, hisz a barátnője a porosnyomába nem ér a feleségének! Nagyon sokan elítéljük a viselkedésüket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook