Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Érdekel, van-e biztosítva a kozmetikusod? fórum

Érdekel, van-e biztosítva a kozmetikusod? (beszélgetős fórum)


15. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 14. - Krumplicska)
2013. jún. 17. 11:57
Nem!Nem nem örülnék a biztosításnak..Csak nem biztos,hogy maga a tudat boldoggá tenne egy baleset esetére..Így értettem..
14. krumplicska (válaszként erre: 13. - 1fbc7619c9)
2013. jún. 17. 11:46
Bocs, de ezt nem értem. Miért nem örülnél a biztosításnak? Ha vmi bajod lenne és beperelnéd a szolgáltatót kártérítésért, de nem tudna fizetni, az jó lenne? Persze ma még csak az orvosokat szokás beperelni, de az idők változnak...
13. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 12. - Krumplicska)
2013. jún. 17. 11:34
Szerintem ha valaki eléggé alapos abban amit csinál,az erre is gondol..Vagyis megteszi,mivel saját magát is biztosítja ez által..De most is azt gondolom,hogy nem feltétlen lennék boldog a gondolattól,hogy van biztosítás..Mármint egy égési sebnél/oke ,korrigálható valamennyire/..
2013. jún. 17. 11:29
Szerintetek kötelezővé kéne tenni a működéshez a biztosítást a kozmetikusoknak, a fodrászoknak,a pedikűrösöknek? Sok országban már csak így működhetnek.
11. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 4. - Krumplicska)
2013. jún. 15. 21:11
Na,nekem teljesen mindegy volna van e vagy nem ,ha mondjuk leforrázna:)Nekem ilyesmi még eszembe se jutott,köszi:)
10. bibity
2012. dec. 30. 09:07
Barátnőmnek is elfertőzték az arcát, és a hegek máig látszanak. Nekem meg szintén leégették a combomat gyantával....
2012. dec. 28. 16:43

Hááát. Egy ismerősöm végleges szőrtelenítésre ment el, és túl erősen, túl sokáig csinálták neki, amitől leégett a combja. Elég komoly égési sérülést szenvedett. Konkrétan kockák égtek a combjára a tagasztócsíkoktól. 1 év volt mire eltünt neki. Nem járt strandra, hosszú nadrágot hordott. Régebben modellkedett, komoly pénzkiesést jelenthetett volna neki ez a kis baleset. Simán beperelhette volna a csajt. És ez egy jó nevű szalon volt...

Szóval nem árt az a biztosítás, főleg annak aki béna...

2012. dec. 28. 16:26
Volt egy fiú osztálytársam. Bizonyítottan kozmetikusnál szedett össze olyan bőrfertőzést, hogy teljesen leamortizálódott az arca. Több hónap alatt javult valamennyit a helyzet, de tökéletes már soha többé nem lett. Sok bántást kapott akkoriban, kinevették, gúnyolták. Nem hiszem, hogy ki tudott volna csikarni bármit is a kozmetikustól.
7. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Krumplicska)
2012. dec. 28. 16:18

Ez így tutira nem működik. A gőz melegedését lehet érezni és lehet tőle távolodni. Ha bármelyik krémnek nem kívánatos hatását érzi az ember, azonnal szól, le lehet mosni és nem okoz bajt. Szóval ilyesféle dolgok csak krimikben léteznek!:)

Ha mégis bármi előfordulna, sima polgári peres úton kártérítést követelhet a károsult. Függetlenül attól, hogy aki okozta biztosított-e.

2012. dec. 28. 12:21
Ilyen alapon ne menjen senki sehova,mert bemész a boltba és a fejedre szakadhat a plafon...
5. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Krumplicska)
2012. dec. 28. 09:35

Ez nem túl gyakori baleset, meg egyáltalán, hogy a kozmetikus maradandó kárt tesz a vendégben.

Persze a biztosítási ügynökök mindent bevetnek.

Ennyi erővel a fodrászomat is biztosítani kellene, fül levágás esetére.

2012. dec. 27. 21:16
Csak arra gondolok, felmerült-e már vkiben, hogy nagyobb bizodalommal ülne be egy székbe, hagyva hogy az arcán különböző gépekkel dolgozzanak, ha tudja még felelősségbiztosítás is áll a szolgáltató mögött? Nyugatabbra ki van téve a biztosítást igazoló, no meg az ISO tanusítvány a mesterlevél mellett a falra.
3. mézgapaula (válaszként erre: 1. - Krumplicska)
2012. dec. 27. 21:09
Nem hinném, hogy azon a vendégnek kellene gondolkozni, hogy ki fogja fizetni a kártérítést, a biztosító-e vagy maga a kozmetikus. Ez az ő dolga.
2012. dec. 27. 21:05
A gőzölő nem hirtelen megy tönkre! Azt a kozmetikus észre veszi, hogy valami nem stimmel!
2012. dec. 27. 21:04
Olvastam egy hírt, miszerint egy kozmetikus leforrázta a vendége arcát, mert elromlott az arc gőzölője. Ha a vendégnek tartós kezelés és táppénz kell, vagy maradandó nyomot hagy a baleset és kártérítést kér ki fogja kifizetni? Nektek eszetekbe jutott valaha, hogy van-e ilyesmire biztosítása a kozmetikusotoknak, a fodrászotoknak, vagy a pedikűrösötöknek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook