Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Erdei görény kölyök fórum

Erdei görény kölyök (beszélgetős fórum)


18. Zizisicc (válaszként erre: 17. - Cibatta)
2010. ápr. 25. 19:30
Nagyon sajnálom! :o((
2010. ápr. 25. 19:20
Pici görikénk ma délután átköltözött az örök vadászmezőre.
16. Re87 (válaszként erre: 15. - Cibatta)
2010. ápr. 25. 09:45
Nem tudom.Talán térj vissza az eredeti kajára.Ha nem megy tőle a hasa,akkor nincs gáz.De ha nem is viszed el állatorvoshoz,akkor is hívj fel egyet,hogy mi a teendő.
2010. ápr. 25. 07:25

Egész éjjel sírdogált.

Az éjszakai etetést kihagytuk, csak pár csepp vizet kapott.

Azt hittem nem éri meg a reggelt, de hála úgy látszik jobban van.

Most is nyiszeg nyöszög, de nem olyan fájdalmasan sírdogál és a testét se feszíti meg úgy.

14. Cibatta (válaszként erre: 11. - Cibatta)
2010. ápr. 24. 22:36

Mióta macskatejjel etetem a kicsit azóta sír minden etetés után.

Fájhat tőle a pocija?


Pedig nem is teszek bele annyi port mint ami elő van írva. Azt túl töménynek találtam.

13. Cibatta (válaszként erre: 12. - Zizisicc)
2010. ápr. 24. 12:45

Nagyon édi.

Szemmel láthatóan nő.

Az egész család nagyon szereti, reméljük sikerül felnevelni.

Három éjszakát már nálunk töltött.

12. Zizisicc (válaszként erre: 10. - Cibatta)
2010. ápr. 24. 11:57
Jajj, nagyon édes! Sok sikert hozzá! :o))
2010. ápr. 24. 11:52

Ma reggel vettem neki macska tápszert, mert kiderült, hogy a bébi tápszer nem laktóz mentes.

Még jó, hogy a patikus azt mondta, hogy nagyon pici babának való.

10. Cibatta (válaszként erre: 9. - Re87)
2010. ápr. 23. 20:35
Tettem fel egy képet róla.
9. Re87 (válaszként erre: 8. - Cibatta)
2010. ápr. 23. 19:38
Azért képet szivesen látnánk róla:D
2010. ápr. 23. 19:24

Köszi mindenkinek a tanácsokat.

A szeme még nincs nyitva, nagyon pici.

Persze majd állatorvos is fogja látni, de oltáshoz még túl kicsi.

Etetgetjük kb három óránként. Alszik egész nap, csak akkor panaszkodott mikor fázott, de azt is megoldottuk egy kicsi infra lámpával.

Ha később nagyon vad lesz akkor majd keresünk neki egy vadasparkot ahol befogadják.

2010. ápr. 23. 19:11
Nekem is van egy most 10 hetes kis ribim... kérdezz, felelek ;)
6. Re87
2010. ápr. 23. 19:08
Szeme sincs még kinyílva??Szerintem is orvoshoz vidd először,ő tud igazán segíteni.Macskatejet adj csak neki,ez fontos,mert a görik laktózérzékenyek,olyan kis csöppentős pipettával próbáld beadni nekik.
2010. ápr. 23. 19:06
Tavaly egy elhagyatott tó partján horgásztunk és visitó tengerimalacokkal találkoztunk kb hússzal. Valószínű valakik megunták és otthagyták az fenyves tópartján. Egyszer csak arra lettünk figyelmesek hogy az erdei görények egyenként vadásztak a malackákra ebből kifolyólag szerintem húsevők és ha pici akkor langyos tejet adj neki inyekciós fecskendőből, ha önállóan nem tud enni. De mindenképpen jó ötlet hogy egy állatorvosnak megmutatni.
2010. ápr. 23. 19:05

Be kell oltatni és féregteleníteni kell. Nyers tojással is lehet etetni. Abban minden benne van, ami kell neki.

Állatkertben befogadják.

3. Re87
2010. ápr. 23. 19:02
Lesz velük probléma,ha túlélik és megnőnek!Nekem volt görim,olyan,amit vadászatra tenyésztettek,hát ne tudd meg!!Rajtam kívül mindenkit támadott,még a családban is.Vadakat nagyon nehéz lesz kézhez szoktatni.
2010. ápr. 23. 18:59
Vigyétek el állatorvoshoz mindenképpen, nehogy valami betegséget terjesszen. Nem ártana neki egy veszettség elleni oltás sem. Ott biztos tudnak majd segíteni az etetésben is!
2010. ápr. 23. 18:57

Tegnap előtt találtunk az erdőben egy pici, kb 7-10 napos kis görényt.

Az odú alatt volt a fűben, ott sírdogált.

Ott lehetett már egy ideje, mert elég hideg volt a teste.

Egy másik fa odújából is síró kölyköket hallottunk.

Az odúk magasan voltak visszatenni nem tudtuk ezért hazahoztuk. Vettem neki csecsemő tápszert avval etetgetjük.

Akinek van tapasztalata ilyen pici görény nevelésével kapcsolatban adjon pár tanácsot lécci.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook