Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Erb-típusú bénulás fórum

Erb-típusú bénulás (beszélgetős fórum)


2013. nov. 8. 18:52
Köszönöm! A gyógytornán túl vagyunk, másfél éve hagytuk abba, azt mondta a gyógytornász, hogy már nincs szükségünk rá. Tényleg rengeteget javított a torna és akkor azt hittem, hogy valóban nem lesz szükségünk rá tovább, de attól még egy darabig itthon csinálunk mindenféle gyakorlatot, most viszont úgy látom már én is kevés vagyok. Ezt a szegedi fejlesztő központot mindenképpen felkeresem, aztán majd látom, hogy onnan merre tovább, köszönöm!
2013. nov. 8. 17:07
Budapesten két ortopédust javasolnék, dr. Szőke Györgyöt és dr. Mező Róbertet. Előtte azonban érdemes felkeresni Szegeden az ODÚ Fejlesztő Központot, akik lehetséges, hogy tudnak segíteni, ha másban nem is, legalább annyiban, hogy ajánlanak orvost. De szerintem megfelelő gyógytornában is.
2013. nov. 8. 15:40
Valaki tud ajánlani egy tényleg nagyon jó orvost bárhol az országban, aki ezt és az ezzel összefüggésben lévő sérüléseket vizsgálja? Szeged lenne a legjobb, de ha kell, a térképről is lemegyek! Köszönöm!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook