Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » EquiBioSlim : Ismeri valaki ezt az új "csodaszert"? fórum

EquiBioSlim : Ismeri valaki ezt az új "csodaszert"? (tudásbázis kérdés)


9. Mici2 (válaszként erre: 8. - Zsú1965)
2022. jún. 10. 10:14

szia! Nem tudom láttad-e, amit leírtam,de semmit nem szabad venni az internetről. Mondjuk én az agyve

érzést az oltástól kaptam. de ettől is nagyon felugrott a vérnyomásom 2 perc alatt

8. Zsú1965 (válaszként erre: 7. - Gubóka)
2011. júl. 15. 11:41
Nyilván észrevetett az eredeti kérdésemben az idézőjelet. Talán elárulja, hogy a véleményem az ilyen dolgokról igencsak közel áll a teidhez. Mégis, olyan okból, amit itt nem szeretnék részletezni, továbbra is személyes tapasztalokra várok, ha vannak.
2011. júl. 15. 09:03

ha lenne kapszula amitol fogyni lehetne nem lennenek kover emberek.


tapasztalat erdekel?


ha valaki megkerdezi h "figyeljetek miylen erzes a hidrol leugrani" valaki azt mondja neki h hat nem tul jo otlet, bar nem robaltam, de jozan esszel vegig gondolva csak artassz magadnak


és az illeto azt mondja, h csak taapasztalat erdekel..hagyjal beken..



lehet h nem tapasztalatbol beszelunk, de a jozan eszunkre hallgatva irjuk azt h nemszabad hinni ezekben a bogyokban, nem mindig kell tapasztalat h lassa az ember a dolgokat


és boccs a ki sarkitottpéldaert :)

6. Zsú1965 (válaszként erre: 3. - SzánI.)
2011. júl. 15. 08:55

Köszönöm a tanácsot, és alapvetően egyet is értek veled, de a kérdésem az volt, hogy ismered-e.


Ha van olyan, aki bevállalta és kipróbálta, érdekelne a véleménye.

2011. júl. 15. 08:53
Csodaszer lehet, ha valaki elhiszi,hogy lefogy tőle.Az a csoda, hogy ennyi hiszékeny ember van.
4. 91c956613e (válaszként erre: 3. - SzánI.)
2011. júl. 15. 08:38
Egyetértek.
2011. júl. 15. 08:24

A legjobb csodaszer, ha kevesebbet eszel és tornázol...


Más nincs, a többivel csak átvágnak, és valakinek kitömöd a pénztárcáját....

2011. júl. 15. 08:20
Esetleg tapasztalatok?
2011. júl. 15. 08:19
EquiBioSlim : Ismeri valaki ezt az új "csodaszert"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook