Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » EPSON XP-205 nyomtatót két évig nem használtam, hogyan lehet most működésre bírni? fórum

EPSON XP-205 nyomtatót két évig nem használtam, hogyan lehet most működésre bírni? (tudásbázis kérdés)

4. Vadócka009 (válaszként erre: 2. - A03dd05915)
2017. jún. 12. 09:03
Szia! Megvettem a nyomtatotisztító folyadékot. A fecskendős módszerrel tisztitottam ki kétszer,de nem történt semmi,nem nyomtat egyáltalán,a sima fehér lapot adja ki vissza,fúvókaellenőrzésnél sem csinál semmit. :( A patronok ujak,megrázogattam őket,ugy raktam vissza a nyomtatóba. Mi lehet a gond? Szerinted? Köszönöm.
2017. máj. 30. 07:57
Köszi a választ. Megpróbálom ezt még,szerzek nyomtatótisztító folyadékot. köszi.
2017. máj. 28. 19:25

Szia!


Ezt találtam neked:

[link]


Érdemes keresgetni a nyomtassotthon.hu további videói közt is. A weboldalukon le is írják a műveletet.


(Vagy, van egy HP 3635-ös multifunkci színes nyomtatóm eladó 15-ért.:))

2017. máj. 28. 19:02

Sziasztok!

Van egy epson XP-205 típusú nyomtatóm. 2évet állt kb,patronok nélkül,üresen. Most vettem bele színes és fekete patront is,egyik szín sem működik. Kiszereltem a nyomtatófejet,áztattam melegvízben,ablakmosófolyadékban,fecskendővel próbáltam olyan 30 alkalommal átnyomni a csonkokat,jött is mindegyikből tinta,amikor már nem jött belőle tinta,akkor kiszárítottam és visszaszereltem a nyomtatóba.

A fekete egyáltalán nem működik,a színek közül pedig felváltva hol az egyik hol a másik szín működik,de egyszerre nem sikerült az alapszíneket működésre bírni. Több fejtisztítást is végeztem,és a patronokba már kevés tintaszintet mutat,de ha megrázom őket,érezhetően bőven van még bennük.

Szerintetek mit lehetne még megpróbálni? Érdemes lenne megvennem a nyomtató tisztító folyadékot?

És még az lenne a kérdésem,hogy honnan lehet azt megtudni,hogy a fej már egyáltalán nem javítható?

Azért nem szeretném kidobni,mert drága volt.

Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook