Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Épített zuhanyzóhoz ötlet? fórum

Épített zuhanyzóhoz ötlet? (tudásbázis kérdés)


13. Maryka1962 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. máj. 9. 11:41
Megkérdezhetem, hogy hogyan kell kiszámolni, hogy mennyi a reális ár? mert írod, hogy a vizes horror árat mondott. Úgy néz ki, lesz egy csapatom, holnap kapok árajánlatot.
12. Maryka1962 (válaszként erre: 9. - Magiteo)
2018. máj. 8. 19:36
Köszönöm szépen!
11. Maryka1962 (válaszként erre: 8. - Alinka01)
2018. máj. 8. 19:35
Igen, én is így gondolom, köszönöm a megerösítést. Próbálok így keresgélni, de még nem jártam sikerrel.
10. Maryka1962 (válaszként erre: 7. - Channa*)
2018. máj. 8. 19:33
Az a gond, hogy én ugyanoda tenném a boylert, de a zuhanyzó azon a falsíkon lenne, és így nem biztos, hogy felszerelik ugyanoda. Válaszfal meg az ablak miatt nem lehetséges.
2018. máj. 8. 12:58
Nekem volt egy burkoló ismerősöm, és amikor elmondtam neki, hogy mit akarok, ő mondta, hogy mindig a vizes haverjával dolgozik együtt. Így semmi gondom nem volt, mert a burkoló srác megcsinálta a kőműves melót és persze a burkolást is. Általában ezek a számok ismernek a munkájukkal összefüggő más szakikat, ha nem is dolgoznak teamben, érdemes erre rákérdezni tőlük.
2018. máj. 8. 12:48
Simán meg fogsz őrülni, ha magad próbálod összehangolni az egymástól független mestereket!! És az eredmény is kétes sikerű lesz, mert mindent egymásra fognak tolni, pl. azért lesz görbe a fal, mert a vízvezetékszerelő barmolta el az ő munkáját és ilyenek! Kell találni egy olyan csapatot, ahol minden szükséges mester van, és őket megbízni! Egyeztessenek ők egymás között! És a legjobb, ha egy vállalkozó fogja őket össze, és csak neki fizetsz! Hidd el, nem így lesz a drágább, de lesz felelős! Mert tudod, a végén az lesz, hogy "szarnak, bajnak nincs gazdája"!
2018. máj. 8. 12:45

Az én búrkolóm mindent meg tudott csinálni szerencsére, mert a vizes horror árat mondott....

Kicseréled a bojlert és máshol lesz?

Olyan brigádot nem tudsz szerzni, akik mindent megcsinálnak?

Esetleg a búrkoló hozhatná a szakember ismerőseit...

6. Maryka1962 (válaszként erre: 4. - Csgybzs)
2018. máj. 8. 12:07
Köszönöm szépen!
5. Maryka1962 (válaszként erre: 3. - Ab3619a9cd)
2018. máj. 8. 12:02
Szia Emili! Melyik szerelő előbb? A villany, vagy a víz? Ők fognak egymással beszélni? Akkor egy közös időpontban kell őket idehívni? Egyenlőre még semmihez sem találtam szakembert sajnos.
4. csgybzs (válaszként erre: 2. - Maryka1962)
2018. máj. 8. 11:59
Először (ha a régi helyén lesz, feltételezem igen) a kőművesed leveri a jelenlegi csempét. Ekkor láthatóvá válnak a víz és gáz/villany vezetékek. Ekkor jöhet a vízszerelő és a bojler típusától függő gáz vagy villany szerelő, jó esetben találsz víz-gáz-fűtés szerelőt, aki ért mindenhez. Amikor a csövek és az új cucc a helyén van, jön vissza a kőműves-burkoló, leszigeteli, felcsempézi.
3. ab3619a9cd (válaszként erre: 2. - Maryka1962)
2018. máj. 8. 11:55

Legelőször a szerelők fognak kelleni.Ha már a falban rendben vannak a vezetékek utána a köműves majd a burkoló.

Beszéld meg mindegyikkel hogy mi az elképzelés és majd ők összhangba hozzák a dolgokat.

2018. máj. 8. 11:52
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni a következő témában! Épített zuhanyzót szeretnék , de ha már ennek nekifogtam, a boylert is le szeretném cseréltetni. Próbálom összehozni a szakembereket, de eddig nem sok sikerrel jártam. Addig eljutottam, hogy az első lépés a vízvezeték szerelő. Aztán kell egy villanyszerelő, egy burkoló és egy kőműves. De hogyan lehet ezeket a munkákat összhangba hozni? Kérem, aki tud, segítsen az ötleteivel. Előre is köszönöm.
2018. máj. 8. 11:52
Épített zuhanyzóhoz ötlet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook