Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Épített zselés műköröm-hosszában hasad, majdnem mind. Mitől lehet? fórum

Épített zselés műköröm-hosszában hasad, majdnem mind. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 24. 15:01
Köszönöm mindenkinek
7. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 6. - Jaina)
2011. jún. 24. 09:18

Hát én már baromi sok anyagot kipróbáltam, de még soha az életben nem tört el hosszában egyik sem.

Szóval ott valami más lehet, nem anyag, vagy anyag, és technika együtt.

A körmösváltás a megoldás.

2011. jún. 24. 08:39

Xar az anyag, ha két héten belül ilyen van, a körmösnek elvileg kutya kötelessége ingyen megcsinálni újra a problémás körmöt...

Én a helyedben viszont másik körmöst keresnék..

2011. jún. 23. 19:40
Egyrészt nagyon hajlékony a saját körmöd, zselé kevésbé és a "rossz zselé" nem bírja a gyűrődést. Van aki nem tud műkörmöt hordani, próbálj ki másik körmöst (olcsó húsnak híg a leve, de nem kell 10ezreket költeni sem). Nekem kb 8 évig volt körmöm, mikor a körmösömnek anyagi próblémája lett és sunyiban olcsó anyaggal kezdett el dolgozni, elvesztette a vendégeit. A jó körmöshöz nem tudsz csak úgy beesni, általában rendesen tele vannak, napokkal elötte kell időpontot kérni.
2011. jún. 23. 16:42
keress új körmöst
2011. jún. 23. 16:42
belevegősödik, gyenge szart kaptál.. ne menj oda soha vissza ahol jártál vele
2011. jún. 23. 16:40
Mitől lehet?? Aki tud, kérem, segítsen
2011. jún. 23. 16:40
Épített zselés műköröm-hosszában hasad, majdnem mind

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook