Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Építészt keresek Győrben, családi ház tervezéséhez. Tudtok ajánlani? fórum

Építészt keresek Győrben, családi ház tervezéséhez. Tudtok ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2012. nov. 19. 17:32

Szia Lili!


Köszönöm szépen a jótanácsot,már utána is néztem a neten és a tel.számot is elmentettem :-)

Szép estét.

3. Huja Lili (válaszként erre: 1. - Jojócska)
2012. nov. 16. 09:04
Szia! Ha igazán kényelmes és lakható családiházat szeretnétek, szerintem a legjobb építész Sziklai Judit (30 93 65 640). Többször elnyerte az év lakóháza díjat, mint nö nem csak szerkezetileg, hanem "lelkében" is látja az épületet és nagyon jó ötletei vannak az energiatakarékossághoz füzödöen is. Nekünk egy fantasztikus családiházat tervezett, azóta is örülök, hogy rábíztuk a feladatot, nem lehetett volna ennél jobbat kitalálni, imádjuk! :) Vannak házai az egész országban és rugalmas a megbeszéléseket, egyeztetéseket illetöen, nagyon könnyü volt vele együtt dolgozni. Ha újra építkeznénk, egész biztosan megint öt kérném fel a tervezés feladatokra! Nem fogtok csalódni! :)
2012. okt. 18. 20:58

Családi ház tervezéséhez keresek tapasztalt tervezőt Győrben.

Ha ismertek valakit és van személyes tapasztalatotok is,kérlek írjatok. :-)

2012. okt. 18. 20:56
Építészt keresek Győrben, családi ház tervezéséhez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook