Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Epilálás kapcsán a szőrbenövés hogy kerülhető el? fórum

Epilálás kapcsán a szőrbenövés hogy kerülhető el? (tudásbázis kérdés)


2010. júl. 2. 11:12
Ja még annyit.Hát aki azt mondja nem erősödik a borotva hatására a szőr annak megmutatnám, hogy igenis erősödik.Sok vendégem jött hozzám tartós borotválás után, hogy gyantázzam már le ezt vagy azt a testrészét.A szőrt igen nehéz eltávolítani, kész kín szenvedés mert a kis szőrtüsző (végbunkó)olyan erőteljes hogy alig jön ki míg epilátor vagy gyanta után elég csenevész.A borotva elvágja a szőrt azért is látszik még erősebbnek.
2010. júl. 2. 11:04
Én a bephanten krémet használom gyanta, ill. epilásá után. És nekem bevállt :)
2010. júl. 2. 11:04
A szőrbenővésnek még senki nem tudja a valódi okát miért alakul ki.Elég nehéz elkerülni, aki hajlamos rá.Heti 2x durva luffaszivaccsal dörzsizd át a bőröd az segít kicsit.A buta krémekben ne higyjen senki ez egy nagy átverés.Hogy a fenébe tudná befolyásolni egy krém, hogy benőljön a szőr...hát sehogy.Egy kozmetikus.
10. pethoevi (válaszként erre: 8. - Mano088)
2010. júl. 2. 11:04
sajna nem babona...Én vagyok rá az élő példa...meg lehet nézni,h milyen ahol epilálom,és milyen,ahol borotválom...:-(((
9. pethoevi (válaszként erre: 6. - Ella89)
2010. júl. 2. 11:03
bocsi,félre olvastam!:-)
2010. júl. 2. 11:00

Én luffa szivaccsal dörzsölöm át magam és tényleg kevesebb szőr nő befelé..tény, hogy kicsit durva ez a szivacs, de a vérkeringésnek is jót tesz..

Amúgy meg szerintem ez csak ilyen babona, hogy erősödik a szőr a borotvától..én felváltva epilálom, borotválom és ugyanolyan a szőrszálam, csak más az érzet mikor elkezd nőni, mert a borotvás jobban szúr..a krém meg végképp nem erősíti..

7. Ella89 (válaszként erre: 6. - Ella89)
2010. júl. 2. 10:56
Javítom magam: használTAM, amíg terhes nem lettem.
6. Ella89 (válaszként erre: 5. - Pethoevi)
2010. júl. 2. 10:55
A szőrbenövés elleni krém NEM szőrtelenítőkrém. Én is 2 gyantázás közt használom.
5. pethoevi (válaszként erre: 4. - Ella89)
2010. júl. 2. 10:54

csak ez megegyezik a borotvával... :-(

nem olyan tartós,és ha valaki elkezdi epilálni,szerintem nem szabad visszatérnie a borotvához agy krémhez,mert megerősödik...

2010. júl. 2. 10:51
Szia! Én Veet szőrbenövés elleni krémet használtam, amíg terhes nem lettem (féltem, hogy a bőrön át felszívódva átjut a babához). Elég drága, de ha rendszeresen használod, akkor elkerülheted a durvább szőrbenövéseket!
2010. júl. 2. 10:51

Sajnos nehezen...

Esetleg,ha hetin 1-szer,2-szer luffaszivaccsal,vagy testradírral átdörzsölöd magad.De ez sem 100%,mert a szőrbenövésnek 2 oka is van.

1:elvékonyodik és elgyengül a szőrszál

2:eldeformálódik a kis szőrtüsző az által,h ellentétes irányban tépi ki a gép a szőrt.

2. re11
2010. júl. 2. 10:50

Ez engem is erdekelne, ugyanaz a problemam. Allitolag furdes utan torolkozoven kell dorzsolni, mivel felpuhul a bor, konnyen lejon es nem lesz ami ala nojjon a szor.

Lehet bevalna viszont nekem nagyon kellemetlen, irritalodik tole a borom.


Remelem valakinek van jobb otlete.


Ja es arulnak kremet is ra viszont meg nem probaltam

2010. júl. 2. 10:45
Epilálás kapcsán a szőrbenövés hogy kerülhető el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook