Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Epekővel szülhetek természetes úton? fórum

Epekővel szülhetek természetes úton? (tudásbázis kérdés)


8. Fishyke (válaszként erre: 6. - Livana)
2014. okt. 22. 17:23
Jujj, szegény:(
2014. okt. 22. 17:13
Félidőben már tele volt, diétáztam, időre született a lányom, viszont, hogy tejem legyen, ettem, és egyből jöttek is a görcsök, életmentő műtétem volt, szerencsére nem ment rá se a hasnyálmirigyemre, se a májamra (nem sárgultam be), utolsó előtti percben műtöttek, másfél nap kórház, mehettem haza szoptatni.
2014. okt. 22. 17:08

igen.

begörcsöltem a 25.héten egyszer kb 10percre.

a 28.héten 3-4órára mire indultam volna a kórházba elmúlt. és most is volt egy 12órás görcsöm. kétszer voltam ügyyeleten. egyszer hazaküldtek ,másodszorra már mentőt hívtam mert elviselhetetlen volt a fájdalom és féltettem a babát is.. akkor ultrahangoztak meg nagy kegyesen.

ja,és persze a mentő nem akart elvinni.

mióta tartom a diétát jól vagyok,gyulladást néztek,akkor nem volt. azt mondták szülés után kiveszik.

5. Fishyke (válaszként erre: 4. - Livana)
2014. okt. 22. 16:39
Panaszaid is vannak, vagy hogy derült ki az epekő? Ha tudod tartani a diétát, akkor talán nem gyullad be és tudod húzni az időt. Nekem voltak terhesség alatt (is) epegörcseim, kegyetlen volt.
2014. okt. 22. 16:23

31hetes vagyok..

csak nagyon félek,nehogy begyulladjon a hólyag,vagyy rámenjen a hasnyálmirigyre.. most diétázom,sokat iszom.. csak a babát féltem,nehogy neki legyen ebből bármi baja!

3. macóka10 (válaszként erre: 1. - Livana)
2014. okt. 22. 16:20
Szia!Sőt terhesen is lehet operálni epekövet,engem 20 hetes terhesen műtöttek szerencsére simán ment minden a körülményekhez képest de nem kis idegeskedéssel járt az biztos.Szülni természetesen lehet epekővel de utána nem sok időre rá érdemes kivetetni.
2014. okt. 22. 16:17
Én is tele voltam, szültem természetes úton, szülés után három hétre ki is vették az epehólyagomat, iszonyatos állapotban volt(am)... kitartást! sokan járunk így, hogy a terhesség kihozza. Mennyi van még hátra?
2014. okt. 22. 16:14
A hétvégén kiderült,hogy van egy 15mmes kövem és mellette számos kicsi.. ez ugye nem fogja gátolni a természetes szülést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook