Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Enyhén pattanásos (mikor-hogy) valóba jobb a Dove szappan, mely PH semleges, és természetes anyagokat tartalmaz, mint a Baba szappan? fórum

Enyhén pattanásos (mikor-hogy) valóba jobb a Dove szappan, mely PH semleges, és természetes anyagokat tartalmaz, mint a Baba szappan? (tudásbázis kérdés)


12. 133362853e (válaszként erre: 11. - 133362853e)
2009. dec. 23. 18:38
vki ?
2009. dec. 23. 10:31
Az miért van, hogy a már kinyomott, és "lekezelt" pattanások helyén, ugyanott 2-3 nap múlva jön egy másik..pedig érett volt, meggőzöltem magam, kinyomtam és le is tonizáltam...rendesen kinyomtam..de mégis mintha "visszajönne" - maga a pattanás nem ürült ki rendesen? vagy mi? hisz elvileg a toniknak az a feladata, hogy a sebet kifertőtlenítse, és összehúzza....de akor vmi itt mégse se stimmel...
2009. dec. 23. 07:44
Szerintem jó a baba szappan.
2009. dec. 23. 00:56
Amugy megmondom őszintén, hogy kipróbáltam ezt a sok pattanás elleni krémet és csak mégcsúnyább lett az arcom. 1,5 hónapja GIGI Aloe krémet használok és már alapozó nélkül is elég jól nézek ki:) Ja és hozzáteszem: pattanások jelentkezését mensikor vettem csak észre.
2009. dec. 23. 00:53
Nézd meg esetleg a Lush-t.
2009. dec. 23. 00:40

Az a baj, hogy arctisztításra eddig simán a fürdővizet használtam...és mégis jöttek a pattik, ezért döntöttem úgy, hogy akkor kipróbálom a szappant, pontosabban egy csaj ismerősöm javasolta...de nemigazán vált be...meg van egy C&C tonikom is...az sem ér sokat...


Szabad naponta 3x mosakodni? mármint vízzel? mondjuk reggel és este, meg egyszer még napközben? vagy csak akkor ha koszos, izzadt a homlokom, látom hogy fénylik, mert ugye ez is táptalajt nyújt a baktériumoknak, és a pattanásoknak

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - 133362853e)
2009. dec. 23. 00:35
Gyógyszertárban kérj,ott készítenek ilyeneket.
2009. dec. 23. 00:32
jó, de nem szeretnék iylen "mesterséges" kozmetikumokat használni, mint pl. a C&C, vagy a Garnier, mert sztem amit reklámban mondanak ,csak mese habbal..akkor inkább már vmi természetes cucc...valami arclemosó tej...vagy vmi..vagy tonik alkohol nélkül..még ilyet se láttam...hol keressem ezeket? gyógyszertárban, vagy jobban nézzek körül drogériákban, ott is találok?
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 133362853e)
2009. dec. 23. 00:18
Esetleg gyógyszertári mosakodókrém?
2009. dec. 23. 00:18

Ne mosakodj szappannal, nem jó,

helyette használj egy olcsóbb márkájú arclemosó gélt, amikor hazaérsz máris, mivel a kinti és a többi koszt le kell mosni rögtön, hogy ne maradjon a pólusodban, amitől eltömődik és lesznek a pattanások.

és utána zsíros bőre való krémet, ami szintén szárít, mert ha túlszárítod a bőröd, az sem jó.

szia.

2009. dec. 23. 00:15
Most én a Baba szappant nyúzom, este fürdés után...hát szárít mit ne mondjak...mintha hámlana a bőröm...és egy hét után nem is igazán vált be...a listámon van még a Kénes szappan, a Körömvirágos és a Dove is....először az olcsóbakkal próbálkoznék, mint pl. a Baba..de ugye ez nemigazán vált be..most jönne a Dove...
2009. dec. 23. 00:14
Enyhén pattanásos (mikor-hogy) valóba jobb a Dove szappan, mely PH semleges, és természetes anyagokat tartalmaz, mint a Baba szappan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook