Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Enyhe forrázásnak megmarad a nyoma vagy el fog múlni? fórum

Enyhe forrázásnak megmarad a nyoma vagy el fog múlni? (tudásbázis kérdés)


14. globus (válaszként erre: 12. - Channa*)
2018. márc. 7. 13:51
Óóó, azok is el fognak tűnni. Nekem már csak a gyomornál lévő vízszintes vágás hege látszik nagyon halványan. Többiről azt sem tudom, hol lehetett :)
2018. márc. 6. 20:49
..és sellőke elillant
12. Channa* (válaszként erre: 10. - Globus)
2018. márc. 6. 20:19

Szerintem ez igen nagy probléma!

A férjem épp gondolkodik, hogy mit kellene a hasamra varratni, hogy mind a 4 sebhelyem (epe műtét)beleolvadjon:DDDD

2018. márc. 6. 19:54
köszi mindenkinek a választ kedvesek vagytok
10. globus (válaszként erre: 3. - Sellőke15)
2018. márc. 6. 18:09

Ha nem lett hólyagos, sebes, akkor idővel nyomtalanul el fog tűnni.

Mert mi történne, ha sebhelyes maradna, nem tudna köldököt villantani nyáron? :)

2018. márc. 6. 17:41
ajánlom a neogranormon krémet, h. tuti rendbejöjjön :-)
2018. márc. 6. 17:36

Mennyi kávé löttyent ki?

Egy vödörrel?

Remélem mentőt nem hívtatok?

2018. márc. 6. 17:07

Ha csak piros lett, akkor nem, de ha sebes is, akkor lehet, hogy meg fog maradni egy ideig. Ahhoz, hogy az égésnek nyoma maradjon.

A tesód valószínű, hogy I-es fokozatú égést szenvedett el, az olyan, mint amikor leég valaki a naptól, orvost nem igényel, csak hűtést, esetleg valamilyen égésre való kencét.

A mi megmarad az II-es fokozatútól kezdődik, de ekkor már orvos is kell....


Igen, az e kérdőszó mindig az igét követi.

2018. márc. 6. 16:55
MEG FOG-E!!! Az igekötőhöz SOHA! nem kapcsoljuk az E kérdőszócskát! SOHA!!!
5. Ikebana3 (válaszként erre: 3. - Sellőke15)
2018. márc. 6. 16:53

Nem fog megmaradni a nyoma, nyugtasd meg a tesódat.


Amúgy pedig tiszteltetem azokat, akik akármilyen szándékkal tanítósdit játszanak. (40 évig ez volt a foglalkozásom, de soha még nem jutott eszembe, hogy bárkinek a fórumára csak azért lépjek be, hogy a helyesírási hibáit kijavítsam, pedig első olvasatra meglátom)

4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Sellőke15)
2018. márc. 6. 16:36
Nem marad örökre nyoma.
2018. márc. 6. 16:22
Tegnap a testvérem véletlenül le öntötte magát forró kávéval volt rajta blúz de úgy néz ki a hasát még is érte a meleg vékony blúz volt rajta.És a testén piros nyomok láthatók gondolom oda ment a kávé azért piros mert érte a bőrét is a meleg.Arra lennék kíváncsi hogy ennek örökre nyoma marad vagy el-e fog tűnni.Ha csak a pirosodás látható a testén imitt amott.
2018. márc. 6. 16:21
Meg fog-e ... Mi?
2018. márc. 6. 16:21
Meg-e fog látszódni vagy el fog múlni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook