Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Enni vagy nem enni fórum

Enni vagy nem enni (beszélgetős fórum)


2012. jún. 5. 14:21
dentinox nem való semmire, inkább dologelt vegyél. pár napot nem eszik, nem lesz semmi baja, nálunk az jött be hogy összetörtem villával az ételt
2012. jún. 5. 13:17
hát nem tudom talán majd ha éhes lesz eszik.de csodálom nem éhes mert szinte dugni kell amúgy meg előle a kaját mert amit lát mindegy mi az mindent befalna.azért köszönöm a válaszodat:)
2012. jún. 5. 13:16
egy szelet sajtot tudtam bele erőszakolni apránként bár elmegy előlem de rohantam utána és beadtam neki úgy megette.narancsos teát kap hipp-es.a vizet nem inná meg.minden reggel és este tápit szokott kapni cumisüvegből de most az sem kell neki.imádja a sós kukacot adtam neki,legalább egyen azt de azt sem kéri.ha hozzáérek a szájához meg üvölt.pedig adtam neki nurofent meg dentionoxot is.
2012. jún. 5. 13:14

sajna több ötletem nincs, ezeket szoktam én is trükközni :)


meg még van a saját kiskanala helyett a felnőtt nagy, illetve hogy a felnőtt tányérből eszi a saját hamiját, mert az érdekesebb úgy :)

2012. jún. 5. 13:12

Milyen teát iszik? nagyon ízes? esetleg vizet nem issza?

lehet hogy az jól hűsíti neki ezért issza azt... tápit sosem itta? esetleg azt hidegen??? ugyanabból az üvegből mint a teát? (lánykám simán megkülönböztette a kettőt már elég hamar)


Ha teszel a tányérra pici falat puha hamikat nem eszik?

2012. jún. 5. 13:09
köszi a válaszokat.persze igyon de már 2*210 ml megivott.enni meg nem akar hozzáér a szájához a kaja és kiüti a kezemből. =/ pedig nagyon nagyon jó evő máskor.
2012. jún. 5. 13:06

A babáknál vannak ilyen időszakok, próbálkozz sokszor, minden falat számít. Szerintem hagyd had igyon, hiszen az is nagyon fontos.


A lányomnál több ilyen időszak is volt/van (1,5 éves) mindig és mindenki (doki is) azzal nyugtat hogy annyit mindig esznek amennyire pont szükségük van.

Ha tartós az állapot akkor viszont nézesd meg.


De lehet most az tetszik neki ha ő ehet egyedül... nálunk pont ez van most, ha nem kap kanalat a saját kezébe inkább nem is eszik....

2012. jún. 5. 13:05
Amikor a fiam kicsi volt, azt mondták, hogy ha el kezd bújni a foga, adjunk neki 2-3 napos száraz kiflit, meg persze a rágókát. Nem is volt semmi baj. Éjszakára bekentük az ínyét a fájdalomcsillapítóval és néhány nap alatt le is zajlott az egész.
2012. jún. 5. 13:00

9 hónapos kislányom pár napja nem akar kanalas ételeket enni.A banánból is csak úgy evett,hogy törtem neki,kezébe adtam és ő maga harapdálta.

Megindult nála a fogzás ezzel szenvedünk lehet köze a fogzásnak ahhoz,hogy nem szeretne enni?mert próbáltam már a tápot is de azt sem fogadja el pedig ma még semmit sem evett és mondogatja,hogy memme.Egyedül csak a teát fogadja el azt meg ha elveszem tőle sír.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook