Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Energy Drags Imun vagyis Sárkányvér cseppek fórum

Energy Drags Imun vagyis Sárkányvér cseppek (beszélgetős fórum)


2013. máj. 12. 10:21
Kedves Vanessza! Én herpeszvírus ellen szedtem kábé 8 évvel ezelött.1 üvegcsével "ittam meg",és tavalyig nem volt herpeszem,akkor is csak egy pár milliméterse területű lett.Elötte minden náthánál 1-2 herpesz kijött rajtam,főleg az orromban, de volt, hogy a számon 3 volt.Most krónikus arcüreggyuszi miatt vettem,valamint folyamatos szájüregi aftáim miatt,fogínygyuszi miatt ,de a lányom rettenetesen pattanásos bőre miatt is.Belsőleg és külsőleg is szedi,két hét alatt látványosan javult a bőre.Elötte endokrinológusnál és nőgyógyásznál is jártunk,eredménytelenül.A gyulladásokat nálunk 2 hét alatt megölte(ennyi ideje szedjük).Még akkor is vérzett az ínyem, ha erősebben megszívtam a fogam.Ez is jelentősen csökkent.Van, hogy egyáltalán nem köpök vért, van, hogy kicsit még igen.A lányomnál mindenesetre nagyon látványos a hatása,amitől még az életkedve is megsokszorozódott.Rettenetesen sokat kínlódtunk a bőrével.Hátán, arcán,naponta 3-4 gyulladt és érett patti képződött,néhány akkora volt,hogy már szinte fekélynek tűnt.Rettenetes íze van, életemben nem éreztem ennyire rossz ízt és szagot!Ennek ellenére "imádom", és biztos,ami hótzicher, mégegyet beszedünk közösen.Sőt, férjemet is becserkészem, mert neki is sokszor van gennyes afta a szájában.Az ára nagyon változó,nézz meg több netoldalt, mert rá lehet bukkanni akcióra.Én kizárólag az Energysről beszélek, nem tudom, hogy nem hamisítják-e már ezt is.Erre azért figyelj!
2013. márc. 18. 19:50
Kedves Fórumtársak! Van-e tapasztalatotok, véleményetek az Energy drags imun, vagyis Sárkányvér cseppek hatását illetően?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook