Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Energiavámpír barátnő! SOS fórum

Energiavámpír barátnő! SOS (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 18. 09:56
Hát én is megismertem ilyen nőt, de kicsit le is épitettem. Elég nyomulós volt, ugyanakkor körmönfont és alantas, meg kétszinü. Én azt vettem észre hogy ő azt hiszi magáról milyen gyönyörü és minden férfit meg akar hóditani, mindig azt lesi ki nézi. Az meg sem fordul a fejében hogy bün ronda szegény. A páromra is rávetette magát. Figyelte mikor megy munkába, mikor van itthon. Aztán mikor áthivtam egyszer őt és az élettársát kajálni, olyan kirittyentve jött át mintha az operabálba készülne. A párommal hülyének is néztük teljesen. Többször kavarni kezdett. A megismerkedésünk elején pont rossz passzban voltam és elkezdtem szépiteni magam és a testem is, mert tudtam rá időt és pénzt is szakitani, meg energiát. Mikor elértem amit szerettem volna nagyon irigy lett és azóta is sárgul egyfolytában de én tartom tőle a több lépés távolságot.....
2011. szept. 5. 00:43
kidobni
2011. szept. 5. 00:34
Ennyi negatívum után, mi a kérdés? Lepattintani azonnal. Nem ezer éves barátságról van szó. 3 hónapja !!!!!! ismered, illetve nem ismered. Gyakorlatilag egy vadidegen.
45. gyöngyszemü (válaszként erre: 38. - De Luca)
2011. szept. 4. 22:42

Szerencsére nekem nem aludt itt soha, pár utcányira lakott, de állandóan ölelgetett és az utcán ha sétáltunk belém karolt.

Na de hogy a ruháidat nem adta vissza ehhez már pofa kell! :-(

44. gyöngyszemü (válaszként erre: 42. - De Luca)
2011. szept. 4. 22:39
:-))
43. titti7 (válaszként erre: 20. - Df2a740c00)
2011. szept. 4. 22:31
Elolvastam. Nem semmi "barátnőd" volt. Sajnálom, hogy ennyi vámpír jár közöttünk!
2011. szept. 4. 19:47
Most komolyan, nem ugyanazt a nőt ismerjük mindannyian? :-D
41. de Luca (válaszként erre: 40. - Df2a740c00)
2011. szept. 4. 19:47
Azt hiszem, ezek a sztorik inspirálják a thriller-írókat :-)
2011. szept. 4. 19:46
" hiába figyelmeztettem, hogy már indulnia kell, ha az utolsó járatot el akarja késni, mindig valahogy elkéste, és ott kellett aludnia nálam" Úristen! Ez is tipikus ezekszerint! Nálam is mindig eljátszotta.
39. de Luca (válaszként erre: 38. - De Luca)
2011. szept. 4. 19:44
"...az utolsó járatot el akarja érni..."
38. de Luca (válaszként erre: 37. - Gyöngyszemü)
2011. szept. 4. 19:42
Érdekes, hogy írod ezt a leszbi dolgot, nekem is megfordult annak idején a fejemben. 2-3-szor eljátszotta még a régi albérletemben, hogy bár említettem, hogy nem kívánom látni, de azért beállított, és hiába figyelmeztettem, hogy már indulnia kell, ha az utolsó járatot el akarja késni, mindig valahogy elkéste, és ott kellett aludnia nálam (franciaágyban). Az ilyen éjszakák után mindig kérte, hogy adjak neki teljes váltóruhát a sajátomból, mert mégsem mehet másnap a melóba a tegnapi göncében. Ezeket a ruhákat sosem kaptam vissza, csak azokat a darabokat, amikért sokat téptem a számat, mert pl. anyukám kötötte nekem.
2011. szept. 4. 19:30
Nekem is volt egy ilyen kolléganőm, teljesen kiakart sajátítani, a hét napból 5 napot vele kellett töltenem munka után, míg nekem családom volt neki nem, és csak az ő dolgaival lehetett foglalkozni, az én problémám nem érdekelte, nem állhattam szóba mással a munkahelyen, vagy más barátnőimmel, mert féltékeny volt, néha nem tudtam eldönteni lehet hogy leszbi. Aztán egyszer nemet mondtam neki valamire, azután nem beszéltünk többet, kerültük egymást. Szinte "fel szabadultam" hogy vége lett...!
36. 6b006fc769 (válaszként erre: 32. - Titti7)
2011. szept. 4. 19:28
Vigyázz a családodra:)
35. mosolyka1111 (válaszként erre: 31. - De Luca)
2011. szept. 4. 19:27
Hát, jó, hogy nem táncoltál vissza. Nem szállna le Rólad egy esetleges találkozó után, és megint csak energiát rabolna Tőled az egész dolog.
34. kisj (válaszként erre: 33. - Df2a740c00)
2011. szept. 4. 19:17
Azt hiszem, hogy igazad van, nem ismerek ilyen embert.
33. df2a740c00 (válaszként erre: 29. - Kisj)
2011. szept. 4. 19:14
Aha. Szerintem nem ismersz ilyen embert.
32. titti7 (válaszként erre: 22. - 6b006fc769)
2011. szept. 4. 19:09

Nagyon úgy érzem, hogy Isten szólt ki belőled! Tényleg nagyon sokat segítetek, hogy jobban meglássam a helyzetet.

Az a poén, hogy a férjemet eddig csak kétszer látta - úgy két-két percig - épp csak köszöntek egymásnak, és megállapította, hogy nem illik hozzám, nem szeret, és hülye vagyok, ha vele maradok. Azt is a fejébe vette, hogy biztos csal engem. Persze én is hibás vagyok, mert még a kapcsolatunk kezdetén említettem, hogy időnként veszekszünk a férjemmel - amit aztán felnagyított.

Azzal is erősködik, hogy hagyjam el, költözzek hozzá, és fizessük együtt az albérletet. Mikor nemet mondtam, azt mondta, gyáva, szerencsétlen vagyok, és csak azért maradok a férjemmel, mert félek a saját lábamra állni...

Pedig szeretem a férjem, ha időnként veszekszünk is - nagy kér volt pár intim családi dolgot megosztani vele.

Igen, le akar húzni a maga szintjére, hogy én is egy alkoholista, magányos szerencsétlenség legyek! Fokozatosan mosta az agyamat, hogy olyan legyek, mint ő - de azt már nem!

2011. szept. 4. 19:08

Az én lepattintott "barátnőm" épp 1 hete került elő újra azzal, hogy szemműtétje lesz 1 hét múlva és találkoznunk KELL (merthogy ez is kedvenc szavuk), mert lehet, hogy többet nem fog látni. Egyszerűen már nem tudott mit kitalálni így 4 év után, hogy rávegyen a találkozóra. Miután nekem is 6 hónapja volt szemműtétem, hát hanyagul visszaírtam neki, hogy hagyja a melodrámát, mert nem fog megvakulni. És ki nem találjátok, de nem volt abban a helyzetben, hogy megsértődött volna a stílusomtól, tovább próbálkozott még pár percig.

Szerencsére én jó ideje lakhelyet változtattam, a telefonszámom sem ugyanaz már, ezért csak neten találhat meg, ha nagyon résen van.

30. 7529edede9 (válaszként erre: 1. - Titti7)
2011. szept. 4. 19:05
Az én egyik szomszédasszonyom is energiavámpír,egyfolytában rám akaszkodik ,eddig még nem tudtam leszerelni és mivel szinte mindennap találkozunk nem is tudok megszabadulni tőle.Már éreztettem vele sokszor,hogy nem érek rá vele társalogni,mindenféle ürrüggyel leráztam de ilyen esetben meg én érzem magam kellemetlenül mert nem szeretném megbántani.
29. kisj (válaszként erre: 24. - Df2a740c00)
2011. szept. 4. 19:03
Mindenki vágyik egy kis figyelemre és törődésre.
28. kisj (válaszként erre: 23. - 53dfddad18)
2011. szept. 4. 19:01
ez tetszett:)
27. df2a740c00 (válaszként erre: 26. - Mosolyka1111)
2011. szept. 4. 19:01
Az enyém is állandóan beteg:) A CT kimutatta, hogy nincs semmi baja (ugye ráírnak valami olyasmit a papírra, hogy 99% a megbízhatósága). Hát ő nem hitte el, mert "még mindig ott az az 1%!" :)
26. mosolyka1111 (válaszként erre: 18. - De Luca)
2011. szept. 4. 18:59

Így van!

És igen, a "barátnőmtől" is rengetegszer hallottam (most, hogy így írod), az 5 év alatt, hogy ő milyen beteg. Folyton baja volt, itt fáj, ott fáj, rosszul van, stb.

Tényleg ez egy szindróma már ezeknél az energiavámpíroknál.

25. kisj (válaszként erre: 17. - Titti7)
2011. szept. 4. 18:59
Szerintem nagyon rendes dolog Tőled, hogy valamilyen szinten felelősséget érzel érte és nehezen hagynád teljesen magára.
2011. szept. 4. 18:57
Az ilyen emberek egyébként végtelenül önzők. Lehet, hogy kedvel téged, de amit igazán "szeret" benned az a figyelem, amit tőled kap. Nem kell őt sajnálni, a problémáit úgyis csak maga tudja megoldani.
23. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Titti7)
2011. szept. 4. 18:56

Egyszerűen úgy hogy Te erősebb leszel mint Ő.

Nem Ő szívja le az energiádat, hanem te pumpálod bele.

És akkor nem ő húz le téged, hanem Te emeled fel Őt.

2011. szept. 4. 18:53

- Be akarja osztani az idődet

- állandóan rajtad lóg, /nem élheted a saját életed/

- le akar húzni a maga szintjére.

- párkapcsolatodba is bele akar szólni, jóformán tönkretette a házasságodat, állandóan a férjed ellen uszít

- adakozó (???) "állandóan szívességet kér de főleg pénzt."

Egyébként egy "intelligensnek mondható, alapvetően jó indulatú" ember tudja, hogy a család szent dolog és nem uszítja a feleséget a férje ellen, és nem akarja, hogy más is olyan szerencsétlen nyugtatókon élő magányos roncs legyen, mint ő!


Menekülj, mert kihasznál - egyrészt azokkal, amiket leírtál, másrészt tudja, hogy olyan kis jószívű befolyásolható asszony vagy, aki nem mer nemet mondani, megszabadulni tőle.

Ne érdekeljen, hogy mit érez, mert ő pl. a férjed érzéseit veszi semmibe.

21. 4e1fcae85e (válaszként erre: 1. - Titti7)
2011. szept. 4. 18:50
MENEKÜLJ, VISSZA SE NÉZZ!!!!!!!
20. df2a740c00 (válaszként erre: 17. - Titti7)
2011. szept. 4. 18:46
Hasonló próblémám volt, én is indítottam róla fórumot, olvasd el:)
19. titti7 (válaszként erre: 15. - Mosolyka1111)
2011. szept. 4. 18:46
Jaj de ismerős! Ő is ilyen! Képes elszámoltatni, hogy mikor hol voltam, miért nem vele vagyok, este tízkor felhív, hogy hívjam vissza, hogy rinyálhasson fél órán keresztül valami pasiügyről.:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook