Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Energiatámogatás-egyeztetés-Állam Kincstár fórum

Energiatámogatás-egyeztetés-Állam Kincstár (beszélgetős fórum)

25. puli1 (válaszként erre: 24. - Ipi)
2008. ápr. 2. 00:38
Nalunk ugyan ez volt!El lettkuldve minden papir,es irtal levelet hogy hianyzik a kereseti igazolas...Aztan azota hiaba irtunk meg hivtuk oket,basznak bar mit is csinalni!!
24. ipi
2008. febr. 3. 16:52
Velünk azt csinálták dcemberben, h küldtek levelet az adategyeztetés címén, illetve, hogy a jövedelemet kellett igazolni, ami alapján kértük a tám-t. De az a vicc, hogy ugye eltelt 11 hónap az igénylés óta... és nekünk nem küldtek Határozatot, hogy igen ennyit meg ennyit fogunk tm-ként kapni. Aztán meg kérik a papírokat. Elküldtem dec-ben, semmi levél azóta sem. Idén meg nem is kértük, mert felemelték azt a minimumot is, nehogy már beleessünk a legalsó sávba is... Toll a fülükbe, na.
23. fe20557d00 (válaszként erre: 21. - Icus)
2007. nov. 29. 14:58
AZ TUTI!!!
22. Icus (válaszként erre: 20. - Hajnalok)
2007. nov. 29. 14:55
A nyugdíjhoz annyit: Nem tudnak ezek semmit sem. Ha, jól emlékszem, bár te biztos jobban tudod, mert könyvelő vagy, nincsenek meg az 1992 előtti nyugdíj adatok. Akkor ugyan is még nem volt kötelező az adat szolgáltatás. Ugyhogy csak fizettünk és fizettünk... De, senki nem tudja, hogy mennyit!!:((
21. Icus (válaszként erre: 16. - Fe20557d00)
2007. nov. 29. 14:52
Ha gond lenne nefélj, már kaptál volna levelet!:((
20. hajnalok (válaszként erre: 18. - Tépőzár)
2007. nov. 29. 12:58
Személyességi jogok, meg miegymás gondolom, bár sztem is ez lenne a legegyszerűbb megoldás, hiszen még a nyugdíjkifizetéseket is tudnák így követni.
2007. nov. 29. 12:19

Ez olyan titpikus lányok!Valamit kiatalálnak és eszetlenül intézkednek...:S

Ráadásul engem yaz Álalmkincstár vizsgált...és kiderült saját magukat ellenőrzik...hihhiihi,mert amikor kérte a nőci a jövedelem igazolásomat,mondom neki hát az itt van önöknél...hihi:-)

2007. nov. 29. 12:14
Most a számítógépek világában csak egy kattintás és az Államkincstár benn lehet az APEH-ben: miért nem így egyeztetnek?
17. hajnalok (válaszként erre: 1. - Fe20557d00)
2007. nov. 29. 11:54
Könyvelő vagyok és kb. az elmúlt héten 15-20db-t hoztak hozzám az ügyfelek v. a cégünk alkalmazottai, hogy segítsek nekik mert nem igazán értik mi a teendő.Amit én nem értek hogy ha beküldök egy 2006 évi személyi jövedelem adó bevallást ahol ugye bturró összegek szerepelnek , ugyan már honnan fogják tudni abból a kifizetett nettó összegeket pontosan, mivel a támogatásigénylőn anno tavaly a nettó kifizetéseket kellett szerepeltetni.A másik amit szintén nem értek, hogy miért nem kérik már most be a 2008. évi igényléshez, hogy bizonylatoljuk alá a beállított összegeket és akkor nem kell ellenőrizgetni, útólagosan egy év elmúltával futkározni különböző igazolásokért.Szó-Szó ez egy nagy rakás kaki úgy ahogy van, és csatlakozom ahhoz a hsz.-hoz hogy a lényege hogy ne stimmeljenek az adatok, hogy meg lehessen vonni a támogatást...
16. fe20557d00 (válaszként erre: 15. - E8707eeb00)
2007. nov. 29. 10:30
Az ellenőrzésükben az volt a röhejes,hogy nem találtak nyilván semmit...a kis zsömlére való fizetésem plussz a bejelentett munkahelyem után ferdén állt a szájuk... Hihihi...:-)Azóta se kaptam tőlük egy naavalyás papírt sem,hogy mi lett a hatalmas vizsgálatuk eredménye!!!!Biztos drága a papír és nem érte meg nekik kipostázni,hogy anyám miből élsz te???? :DDD
2007. nov. 28. 21:08
Ebben az országban állandóan büntetve vannak az állampolgárok mindenért.Hogy lehet így élni?
2007. nov. 28. 20:59

Én is kértem a fűtéstámogatást,én is egyedül nevelem a kislányomat.Jövedelem rovatba a családit és a gy tartást tudtam csak beírni,most lehet engem is behívnak?Én megmondom hogy a szüleim tartank el,tőlük kapunk élelmet .

Amúgy meg vagy 4 éve csináltam utoljára bevallást és most hallottam hogy állítólag akkor is köllene ha mullás az adólap.Pff szerintem előbb utóbb rommá fognak büntetni,amit nem fogok tuNNi kifizetni majd semmiből,és le kell ülnöm majd.Lehet hogy halmozottan visszaeső leszek,ugyanis nemrég volt egy szabálysértési ügyem mert rossz helyen parkoltam a barátom ótójával.Lehet hamarosan leregolhatom a börtöntöltike nicket itt.

2007. nov. 28. 20:44
Nagyon rafkosak, mert most válaszboritékot nem küldtek, ezen is sporpolnak. És a lista sincs már rajta, hogy kinek milyen támogatás jár, nehogy kitudjuk számolni.
2007. szept. 8. 14:17
Azt mondta nekem az Államkincstárba a hölgy,hogy nincs kiválogatás abszolút szúróproba....,és pont ő mondta hogy én is oylan eset vagyok akit már egyszer ellenőríztek hisz tőlük kapom a béremet.
11. Icus
2007. szept. 8. 12:42

Gondolom akkor most beindul a gépezett és ellenőrzés ellenőrzés hátán!

Úgyis találnak hibát ha akarnak.. Teljesen mindegy. Hiány van azt pótolni kell. Csak az a baj, hogy velünk kezdik és nem a mimálbéren bejelentett vállakozóknál akik mercivel járnak.


Bár tudom nem ide tartozik, de nekem igazán az szúr szemet, amikor a többgyermekes "kissebséghez" tartozó anyuka bemegy segélyért. Anyuka roskad az aranyaktól, apuka meg kintvárja az új metálmerciben.

10. Icus (válaszként erre: 1. - Fe20557d00)
2007. szept. 8. 12:38
Tényleg röhejes, hogy olyanokat ellenőríznek, akik rendesen adóznak! Még a tampon méretemet is ismeri a kincstár, nemhogy a jővedelmemet!:((
9. fe20557d00 (válaszként erre: 7. - Donyta)
2007. szept. 8. 12:33
Szia!Nálunk automatikusan postán kiküldte az egész városban az Államkincstár.Azon lehet ígényelni.Érdeklődj utánna mert sokat jelent a megemelkedett fűtés mellett.
8. 9c5ea9abb5 (válaszként erre: 7. - Donyta)
2007. szept. 8. 11:07
Donyta az államkincstár honlapján megtalálod az információkat, igénylőlapot
7. Donyta (válaszként erre: 1. - Fe20557d00)
2007. szept. 8. 10:58
Nekünk nem volt ilyen, nem is kértünk támogatást. Nem mintha nem lenne jó, ha segítenének, főleg, hogy jön a fűtés. De igazábol semmit ne is tudok róla, csak hallottam, hogy lehet kérni. Nem tudom milyen alapon, és mennyi jövedelemmel lehet igényelni.
2007. szept. 8. 10:19
Megvolt az ellenőrzés,röhelyes volt mert kiderült saját magukat ellenőrzik,hisz tőlük kapom a fizetésem....jót mosolyogtam rajtuk:)))
2007. szept. 8. 09:53
Érdekes, hogy szinte csak nálunk van, hogy potenciális tolvajként kezelik az embert. Jobb helyeken a hatóságnak kell bizonyítania, nem nekünk, hogy ártatlanok vagyunk.
4. fe20557d00 (válaszként erre: 3. - Szendmen)
2007. aug. 29. 07:55
Dehát én semmit nem tudtam eltitkolni,hisz közalkalmazott vagyok még egy 5 ezer forintos jutalom is az Államkincstáron kerszetül megy és adózok.Úgyhogy rohadtul nem értem,arról nem is beszélve hogy egyedül nevelem a kislányomat 80ezer forintos fizetéssel.Csemegézzenek nyugodtan,hogy lehet ebből kijönni:))?
2007. aug. 28. 22:14
egyenlőre engem is csak levélben fenyegettek halálra! félkiló bizonylatot póstáztam nekik,hagy csemegézzenek!:( a vége úgyis bünti lesz! hisz pézbesöprésről szól az egész és mivagyunk a kiszemelt balekok...
2007. aug. 28. 20:47
Tényleg nem volt senkinek ilyen??:(Érdekelne...
2007. aug. 28. 19:08
Sziasztok.Ma kaptam az Állam Kincstártól egy levelet,ahol adat egyeztetésre-ellenőrzésre behívtak az energiatámogatás ügyében.Volt már valakinek ilyen?Leírhatná nekem hogyan zajlott.Előre is köszi:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook