Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Energia? - Energia ital és a xanax fórum

Energia? - Energia ital és a xanax (beszélgetős fórum)


2014. aug. 20. 14:51

Nem biztos, hogy mindenkivel egyetértek. Az energiaitalt jó korlátozni.A Xanaxot is, de a rászokás veszélye nem olyan súlyos, ahogyan felvázoltátok. Ismerek olyan embert, aki ugyanazt az adagot szedi már 15 éve... a tudat megnyugtatja, hogy bevette. Attól függ, hogy mennyit szed naponta. 1-1-1 megoldással 0-5-ből is szinte placebo hatást ér el :)

A lényeg az EGYÜTT-ön van! Azt nem szabad!

7. 787341455e (válaszként erre: 6. - Lilili)
2009. márc. 31. 13:14
Köszönöm a véleményeteket, egyet értek veletek!!!Most ott tartok a férjemmel, hogy belátta: orvosi segítségre van szüksége. Mivel kész tények elé állítottam: vagy kezelteti magát ( amiben segítek neki...) vagy van még egy lehetőség: elválnak útjaink. Házasságunk érdekében elment dokihoz. Most ideggyógyászat és pszichológia kezelés alatt áll.Ja! És energia italt nem iszik egyáltalán!! Köszike hogy átéltékek helyzetem!!!
6. lilili (válaszként erre: 4. - Katinkaboszi)
2009. márc. 28. 23:20

Az Andaxin is függést okoz!!! Én most jövök ki az addiktológiáról, láttam andaxinost is. Én xanax függés miatt mentem be, én is energiaitallal próbáltam magam szinten tartani. nem egy helyen hatnak ezért nem kioltják egymást. de valóban káros.

a végén már alkoholt is ittam rá, ez is már drognak minősülhet. Nagyon meg kellene fogni a férjedet és elvinni szakemberhez. Pontosan nem tudom h mennyit szedhet, na meg h mióta de még mindig jobb előbb segítséget kérni, mint mikor már még nehezebb.

Gyógyszerről nagyon nehéz lejönni ezt hallottam és már tapasztalom is.

Ha lenne kérdésed kérlek írj nyugodtan privibe is. Üdv, és sok sikert, kitartást!

2009. febr. 5. 03:29
az energiaitalt én sem ajánlom
2009. jan. 18. 18:07

Sajnos a Xanaxra gyorsan rá lehet szokni és egy idő utánmár csak emelve az adagot tudja elérni vele ugyanazt, amiért szedi. Andaxin jobb. Az is csak éjszakára.

Energiaital? Tönkreteheti a szívét!


ha Veled nem akarja megbeszélni, vidd el pszichológushoz, annak majd elmondja és lehet nem is lesz egyikre sem szüksége, bár a pszcihológusra is rá lehet szokni :) legfeljebb nincs olyan romboló hatása a szervezetére :))

2008. dec. 20. 15:54

Valami lelki probléma állhat a háttérben.

Miért szed nyugatót?? Ez fontos kérdés. Gondolom azért iszik energiaitalt, mert lenyomja, lebódítja a xanax.


Először a lelki probléma hátterét kellene megtudni, megbeszélni. Ha nem megy, akkor rá kellene venni a férjedet, hogy felkeressen egy pszichológust, aki kiírná a megfelelő gyógyszert.


Ha belegyezik a férjed, akkor akár mindkettőtök egyszerre is elmehettek a pszichológushoz, vagy külön-külön.


Ha megoldódna a férjed lelki problémája, akkor nem fogja együtt szedni a nyugtatót a felpörgető itallal.


Ma már nagyon jó "lelki" gyógyszerek vannak, ami csak enyhén nyugtat, és használ is.


Kedves TakiGabi, rád van bízva a dolog...

2008. dec. 20. 15:53

hát... ez egyfajta drog így együtt, s bár nem értek hozzá, de talán rá is lehet szokni (pszichésen biztos).

ha nem hagyja abba, próbáljatok orvoshoz fordulni, mert ez súlyos is lehet:((

2008. dec. 20. 15:44

Szeretném ha férjem meggyőznétek az energia ital és a xanax együtt fogyasztásának következményeiről!

Mikor kérdezem miért issza együtt csak átlátszó szöveg a válasz.Hol pörög, hol meg leereszt mint egy lufi. Nekem nem hisz, sőt, már dugiban issza!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook