Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Energetizáló tablettát, szert tudtok mondani ami már bevált nektek fáradság ellen? Olíat, ami nem káros az egészségre és nem tiltott! fórum

Energetizáló tablettát, szert tudtok mondani ami már bevált nektek fáradság ellen? Olíat, ami nem káros az egészségre és nem tiltott! (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 15. 11:26
Speed...2 napig pörögsz, de tiltott :D Na, jó viccet félre téve és azt vettem észre, hogy ezek a tabik nálam nem sokat érnek. Viszont a rendszeres sport aktívvá tesz. Akár csak egy kis futás is. Mellé persze lehet szedni kiegészítő vitaminokat, C-vitamin, Magne B6...
2012. máj. 15. 11:03

akkor az amfetamin kiesett.. pedig az igen jó energiát ad... :)


koffein tabletta az nem tiltott rövid távon nem is káros feltéve ha nem vagy érzékeny rá.


amúgy most vicccen kívül én kúra szerűen céklalevet iszok ilyen céllal és méregtelenítőnek sem utolsó. de fontos hogyha palackozott ne legyen benne tejsav!

4. a6d5a14c21 (válaszként erre: 2. - Csirivirir)
2012. máj. 15. 09:35

Szia!


Nekem is elküldenéd priviben?köszönöm!

3. reload (válaszként erre: 1. - Artiny)
2012. máj. 15. 09:34

Szia!


Én ginseng-et szedtem és magne B6-ot, de leginkább a sportolás vált be :) javaslom iktass be napi fél óra intenzív mozgást és a fáradtságot is lecsökken :)

2012. máj. 15. 09:33

Szia!


Én erre szedtem direkt tablettát, kapható gyógyszertárban, megírom priviben.

2012. máj. 15. 09:29

Huzamosabb ideig volt,hogy szedtem K,MG,C vitaminos pezsgőtablettát...az elején nagyon hatásosnak éreztem.De valahogy visszaesett a hatása kb 2hét 1 honap utan.


Utazok a suliba 50km oda vissza es mire hazaérek nem tudok tanulni annyira fáradtnak érzem magam. Kávet iszom 1,2 naponta.


Olvastam hogy a pezsgőtabletták nem jó a vesére...ezért amik most elfogytak Multis,Mg.mos helyette valmi olcsóbb tablettát szeretnék vagy valami ami felszívódik..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook