Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Energetikai pályázat fórum

Energetikai pályázat (beszélgetős fórum)


9. csasvagyok (válaszként erre: 8. - Simple)
2020. dec. 19. 17:55

Nálam az verte ki a biztosítékot, amikor a kifizetett díjon felül kérték fizessem ki a megbízott külsős pályázatíró díját. Megkapták a minősítést. Még csak nem is reagáltak a leminősítésre.

Ezek szerint ez náluk természetes.

8. simple (válaszként erre: 5. - Csasvagyok)
2020. aug. 16. 21:26
De akkor neked nem a pályázatíró céggel van gondod, ők elvégezték a munkájukat. Ma Magyarországon ez a helyzet, nincs ember semmire. Én még úgy is egy évet vártam hőszigetelésre, hogy mindent magamnak fizettem készpénzben, nem volt pályázat. A felújítás évek óta kínszenvedés, még az is lehet, hogy éveket kell várnod. Én tudom, mert benne vagyok pont, van egy szobám ami 2 éve szét van verve, és nem találok senkit, aki megcsinálná. Mindenre minimum fél, egy éves várólista van.
7. csasvagyok (válaszként erre: 6. - Pteri)
2020. aug. 16. 21:19

Hát igen. Mint írtam sokat fizettem, hogy az egészet az cég ajánlott vállalkozóival irányítsa, elvégezze.

Nem nekem kellene veszekedem a munkásokkal.

6. pteri (válaszként erre: 1. - Csasvagyok)
2020. aug. 16. 21:04
De akkor itt a pályázatírással semmi gond nincs. A kivitelező dolga, hogy a munkát elvégeztesse , amihez találjon alvállalkozót , aki ráér és elvállalja. Sajnos így megy, lassan.
5. csasvagyok (válaszként erre: 4. - Garabonciás)
2020. aug. 16. 20:31

A pályázatot 2018 végén beadták, elfogadták.2019 elején megkötöttük a bankkal a szerződést. Én naív azt hittem minden oké. A napelem 2019 végén elkészült. 2020 februárban kötötte be a szolgáltató.

Már csak a hőszigetelésre várok.

2020. aug. 16. 20:21
Az már rég lejárt. Panasszal biztos élhetsz, csak nem tudom kifelé kell panasszal élni ilyen esetben...fenyegetsd meg őket hogy feljelented őket, aztán hátha felgyorsulnak az események. Jobb tippem nincs sajna, de hátha jön vki aki járt már ebben a cipőben, aztán jobb tanáccsal szolgál neked.
3. csasvagyok (válaszként erre: 2. - Garabonciás)
2020. aug. 16. 20:17
De van 2020 január.
2. Garabonciás (válaszként erre: 1. - Csasvagyok)
2020. aug. 16. 20:15
Én nem. De nincs vmi hatráridő megadva hogy meddig kell nekik leadni a pályázatot? Nem köti őket semmi? Mert így biztos akármeddig elhúzhatják..:/
2020. aug. 16. 20:11

Sziasztok. Szeretnék jó és rossz tapasztalatokat gyűjteni, energetikai pályázattal kapcsolatban. 2017 szeptemberben szerződést kötöttem egy pályázatíró céggel, napelem és szigetelésre. Elég sokat fizettem, de biztosra akartam menni. Két évig csak leveleztünk, papírokat küldözgettünk és még egy csomó pénzt legomboltak.

Most 2020. 08-ik hónapot írjuk. Már buktam ez egészen több mint egy millió forintot, és még midig csak várok, hogy végre befejezzék. Csak engem szívatnak, vagy más is járt már így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook