Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Energen :((( fórum

Energen :((( (beszélgetős fórum)

2009. máj. 4. 01:29
Az ENERGEN story kapcsán keresem Péter Csillát és Orcsik Csabát, ha valaki tud róluk valamit írjon!!
2008. febr. 27. 10:31

Minket is elhívott egy ismerős egy esti "bemutató"-ra, nagyon látványos volt, de már a nézőközönséget elnézve kerülgetett a röhögőgörcs, pláne, mikor nagy komolyan nekiállták kántálni, hogy "Energen, Energen..." és tapsoltak, mint az idióták. :D (Hát egyik se nézett ki lennendő "üzletembernek/-asszonynak", kivéve persze az elegáns öltönyös előadót, akiről viszont lerítt, hogy szélhámos!)

Egy darabig szórakoztunk, aztán gyorsan olajra léptünk. :))))

Mindazonáltal sajnálom, azokat, akik beugrottak neki, kár, hogy a saját kárukon tanultak. :((

A kitalálóit pedig alaposan seggbe kéne rugdosni, pofátlan és undorító módon kihasználják az emberek pénztelenségét és naivitását...

2008. jan. 20. 11:25
newm tudtam mi az az energen igaz én nem szivesen ugrom bele semmi ilyenbe,mert a hirek tele vannak az átvágásokkal.
2007. dec. 24. 05:37
nem semmi
2007. dec. 23. 16:56
Ez hasonlít kicsit a INFERRO-ra is Nemde?
2007. dec. 23. 15:21
Engem egy ismerősöm hívott vacsira,közben hallgassam meg mivel foglalkozik...Majdnem dobtam egy hátast mikor elkezdtek tapsolni és kiábálni Energen,Energen...
2007. aug. 28. 21:25

Engem is megetettek,először 3600ft-ot,majd 5000-et kellett befizetni.Én be is fizettem sajnos.

Ezek a tv-ben is voltak annak idelyén.A tetteseket elfogták.

Rendőrségi feljelentést is kellett tenni,a csekkek fénymásolatát elküldtük a Budapesti Rendőrkapitányságra.Azt mondák,hogy ezzel még nem biztos,hogy a pénzünket visszakapjuk.Nagyon sokan beugrottunk ennek a munkalehetőségnek.Az irodájuk egy pillanat alatt eltünt,még a titkárnők is csodálkoztak,mikor dolgozni akartak menni,hogy hová tüntek a főnökeik.Ennek már három éve.

2007. aug. 28. 18:23

Háll' Istennek hogy tudatlan vagy ebben. Sajnos ez egy piramis játék. A média is foglalkozott vele. Sok embert beszervesztek. Az első alkalommal "tapsolós műsorral" beködösítettek, sok sok pénzt a táblára felírva. A beugró azthiszem a legkevesebb 360e.ft volt. Ezért kaptunk egy csomagot gagyi cuccokkal ami "50e.ft-t ért".

A lényeg a beszervezés volt. Ennek már 4 éve. Azóta nem hallottam róla. Szerencsére.

2. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Akkor van)
2007. aug. 28. 10:32
MI ez az energen? és mi az, hogy megettek? Lehet én vagyok tudatlan, de kíváncsiává tettél :O
2007. aug. 28. 10:10

Igen, engem is megetettek. Sajos. Igaz 4 éve.

sokan vagyunk, vagy csak én?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook