Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Énekkarosok és zenekedvelők mind ide! fórum

Énekkarosok és zenekedvelők mind ide! (beszélgetős fórum)


7. agr
2009. aug. 12. 09:16

KÖSZI, EZEK NAGYON JÓ ÖTLETEK!

Viszont nehezíti a választásomat az, hogy csak női kari darab lehet és olyanok, amiket az elmúlt években senki nem vezényelt a főiskolánkon a diplomakoncertjén. Úgyhogy sajnos az Üszküdárá, Bolyongás, Játszik a szél kilőve, pedig én is nagyon szeretem őket.

A többi darabnak utánanézek, nem mindet ismerem, hátha megtetszenek.

Köszi az ötleteket, ha valakinek van még valami, azt is szívesen várom!

2009. aug. 8. 07:41

Tantum ergo

Mendelssohn: Drei Motetten

Üszküdárá

2009. aug. 6. 14:59

Amiket én kifejezetten szerettem és szivesen énekeltem azokat irom le neked.


Petrovics Emil:játszik a szél

Bartók:Bolyongás

Mozart:Ave verum corpus

Kodály:Stabat Mater

4. 78826dc958 (válaszként erre: 3. - Agr)
2009. aug. 6. 14:47
Kodály kórusművek nagyon jók!
3. agr
2009. aug. 6. 14:08

Azt igazán megköszönném. De nem kell, hogy azt a rengeteget felsorold, csak azokat, amikhez valami kedves emlék fűződik, vagy nagyon kedveled valamiért.

Köszi!

2009. aug. 6. 13:52

Szia!Én 10 évig zenéltem és ének tagozaton érettségiztem Egy kis zenei "képesitésem" és tudásom van.Persze nem sok.

Ha gondolog előkeresem a régi énekkaros kottáimat és leirom mi miket énekeltünk.

1. agr
2009. aug. 6. 13:47

Sziasztok!

Cseveghetnénk egy kicsit a tapasztalatainkról és emlékeinkről, mindenről, ami az énekléssel és a zenével kapcsolatos!

Kezdeném is: Diplomahangversenyen kell vezényelnem 2 darabot egy női kamarakórusnak, nagyon jól képzett kórus, ám nem tudom, hogy melyik legyen az a két darab. Kérek ötleteket tőletek, nektek mi volt a kedvencetek eddig, amit hallottatok már valahol vagy netán énekeltétek is?

Megköszönöm a segítségeteket, szeretnék azon a napon maradandót nyújtani a kórusnak, a közönségnek és magamnak is!

Még egyszer előre is a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook