Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Endokrinológus-nőgyógyászt keresek Kecskemét, Pécs, Szeged környékén fórum

Endokrinológus-nőgyógyászt keresek Kecskemét, Pécs, Szeged környékén (beszélgetős fórum)


11. Alnisa
2022. márc. 24. 14:27
Én is jártam Naszodynál, de nem sokat tudott kezdeni vele. Az a baj, hogy minden endo dokinak meg van a beidegződése, hogy szerintük mindenkinek az a baja és azzal lehet megoldani. Aztán vagy bejön vagy nem. Nekem ő csalódás volt egyébként.
2022. márc. 24. 13:23
Dr Naszódy Péter Kecskeméten. Egyébként Pesten aki nőgyógyász és endokrinológus is, dr Garamvölgyi Zoltán.
9. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 24. 12:04
Dr Naszody Péter Kecskemeten. Legjobb. Vigyél hozzà teljes pm labort és 3 pontos cukor inzulin terhelést. Így rögtön meg tudja kezdeni a kezelést ha szükséges.
8. Alnisa (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2022. márc. 24. 11:41

Nem vagyok pesti egyébként, de ha normális orvost akarsz, ők általában Pesten rendelnek, esetleg Pécs.

Az ilyen egyszerűbb dolgokhoz jók a helyi orvosok.

7. Alnisa (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2022. márc. 24. 11:40
Azt mondtam jó.
6. boniko (válaszként erre: 5. - Boniko)
2022. márc. 24. 11:38
Ja...egyébként nem jártam még nála, így nincs tapasztalatom vele kapcsolatban.
5. boniko (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 24. 11:37
Szia! Szegeden Szűcs Márta szülész nőgyógyász, a Kabay rendelő az sztk épülete mellett. Endokrinologus is. Én pont ma kértem időpontot hozzá, április vége felé a legközelebbi. A diabetológusom javasolta, mivel 12 hetes kismama vagyok.
4. 5236d12e25 (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2022. márc. 24. 11:26

Ez sem igaz. Miért hiszi mindenki, hogy Bp az isten?

Az én orvosom is nőgyógyász + endokrinológus és Baranya megyében van..

3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 24. 09:35

Voltál bármilyen vérvételen?

Mert ez valószínűleg valamilyen homonprobléma okozza.

Azon lehet segíteni gyógyszerekkel, diétával.

TSH-t néztek? PCO? Inzulin?

Olyan doki aki nőgyógy. és endo egyszerre csak Pesten lesz normális.

2. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 24. 08:56

Bár nem nőgyógyász, "csak" endokrinológus Kecskeméten dr. Naszódy Péter. Őt nagyon dicsérik, több ismerősünk járt nála gyerekvállalás miatt sikertelen próbálkozás után. Általában meglett a "siker".


Nem drága a rendelése, egy próbát mindenképp megér és biztos tud nőgyógyászt is ajánlani.

2022. márc. 24. 07:42

Sziasztok! Endokrinológus-nőgyógyászt keresek Kecskemét, Pécs, Szeged környéke jöhet szóba. 12 napos a menstruációm és babatervezésben vagyunk 1,5 éve. A nőgyógyászom először Clostylbegit kúrát javasolt tüszőrepesztő szurival,de a mellékhatásai nagyon megviseltek. Ezután inszemináció következett volna,de mondtam, hogy várnék vele inkább, hátha helyre áll a menstruációm először,mert lehet ezért nem jön össze a baba.

Szóval most a fő célom a menstruáció helyreállítása.

Kit ajánlotok? Ki a legjobb szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook