Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Endiometriozisos vagyok. Szörnyű fájdalmakkal küzdök. Mire számíthatok orvosilag? fórum

Endiometriozisos vagyok. Szörnyű fájdalmakkal küzdök. Mire számíthatok orvosilag? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 12. 16:09
Azt hiszem én is, ha már mindent kipróbáltál el fogsz jutni az alternatív gyógymódhoz. Sokan nem hisznek benne, és csak akkor jutnak el oda, ha más út már nincs. Olvasd el a naplómat és megtudod miről beszélek. Addig is jobbulást kívánok.
2009. máj. 12. 10:41
Sajnos ez már nem az a stádium de megpróbálom..
2009. máj. 12. 10:16
Én azért megpróbálnám a te helyedben! Sosem tudhatod!
2009. máj. 12. 10:12

Voltam Parádfürdőn 2 éve 1 hónapra.

Ott volt gyógyvizes ülőfürdő,női torna,masszőr,és folyamatosan kaptam a hasamra iszappakolást.

Nem segített..

Irak már fel külömbözö ásványi sókat ülőfürdőhöz.

De semmi..

Ezek a csomók amiket az endiometriozis okoz mélyen beágyazódnak,és az orvos szerint nem jut el hozzájuk semmi,se gyógyszer,se irrigálással használt dolgok.

3. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 1. - A793d7a5fc)
2009. máj. 12. 10:10
ájurvéda lehet a megoldás. Olvass utána a neten és keress hozzá szakértőt.
2009. máj. 12. 10:03

Próbáld ki a gyógyteát, amit írtam. Azt írja a könyvem, hogy az ülőfürdőt is érdemes kipróbálnia annak, aki nőgyógyászati problémákkal küzd!

(Cickafarkfű, nézz utána a neten is!)

2009. máj. 12. 10:01

11-éve vagyok endiometriozisos.

A létező összes terápiát kipróbáltam már amit orvos csak mondhatott.Több műtétem is volt már

A fájdalmaim elviselhetetlenek most.

Szinte csak ülni vagy feküdni tudok,minden mozgással járó dolog fájdalmas..

Szinte rettegek orvoshoz menni.

Mire számíthatok?Mi jöhet még,a hormonokon a szanatóriumon,a fájdalomcsillapításon kívül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook