Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én vagyok béna, vagy tényleg ilyen nehéz? fórum

Én vagyok béna, vagy tényleg ilyen nehéz? (beszélgetős fórum)


16. 6f773a273c (válaszként erre: 15. - Spinneli)
2009. aug. 14. 18:53
igen,ezt próbálta,és egy kicsit fáj is azóta mindenem,ott lenn:S
15. spinneli (válaszként erre: 1. - 6f773a273c)
2009. aug. 14. 01:40
Szánjatok több időt az előjátékra, a párod kísérletezhet a kezével, apránként tágíthat ki, akkor nem fog (annyira fájni).
2009. aug. 14. 00:12
Sokat számít az előjáték,és az,hogy ellazulj.Lehet hogy az első behatolás akkor se lesz az a jaj de jó,de "úszik" benned 1-2 "hosszt",és máris nem fog fájni.Fontos,hogy nedves legyél,és őrülten kívánd.Orállal,és kézzel sokat segíthet a párod ezen.
2009. aug. 13. 23:13

Sziasztok! Valóban az lehet a baj, hogy nem vagy jól ellazulva... Ha használsz tampont, akkor érteni fogod, miről beszélek. Mikor cserélsz, és mondjuk valami miatt két perccel azelőtt jól felidegesítettek, akkor nehezebben megy fel a tampon, még akkor is, ha ömlesz. Nna, ugyanez az izomcsoport nem engedi, hogy a párod behatoljon. Sok gyakorlással meg lehet tanulni, hogy az alhasi izmoktól függetlenül tudd őket akaratlagosan mozgatni. Sőt, ha megtanulod, a párodnak extra élmény lesz, ha kicsit megmozgatod szeretkezés közben. ;)

Ezek az én személyes tapasztalataim, egy nőgyógyász biztosan pontosabban el tudná magyarázni, de nem tervezem, hogy ezirányba tanuljak tovább...

Vissza az elsőhöz. Nekem nagyonsok nulladik volt, mert én is izgultam, és nagyon fájt is, ezért a srácok inkább vártak. És direkt használtam többesszámot, mert csak a harmadik fiúnak sikerült. :)

12. Nagyir (válaszként erre: 11. - 6f773a273c)
2009. aug. 13. 21:32
.. én még annyit tennék hozzá, hogy akkor se keseredj/etek el, ha elsőre nem sikerül "teljesen". Tényleg ritka az olyan eset, hogy az első alkalom tökéletes legyen. :)
11. 6f773a273c (válaszként erre: 10. - Katinkaboszi)
2009. aug. 13. 21:27
Köszönöm Neked is:)
10. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - 6f773a273c)
2009. aug. 13. 21:24

arra is figyelni kell, hogy ne aggódjatok amiatt, esetleg rátok nyit valaki, vagy éppen hazajön a család, ehhez teljes nyugalom szükséges.

Majd ezután jöhet az ellazulás, de ez sem jön parancsszóra, nagyon kell kívánni a másikat.

Különben nem ér semmit az egész.

Talán a párodnak mondják a haverei, hogy gyorsan ajtóstól, hogy ne izgulj annyira, de ez nem igaz.

Hidd el, és a többiek is ezen a véleményen vannak, az első egy nőnél nagyon meghatározó a következő évekre, viszont a fiúknál is az, ha náluk is az első alkalmat nézzük.

Szóval csendesen, óvatosan és főleg finoman,

a többit már elmondták Neked.

2009. aug. 13. 17:38
Jaj,nagyon köszönöm a segítséget,és a lehető legtöbbet megfogadom,és beszélek Vele is!csak annyira el voltam keseredve,de segítettetek,már csak azzal is,hogy biztattatok!és megnyugodtam,hogy nem csak nekünk nem sikerül elsőre!:)
2009. aug. 13. 17:32
tudat alatt mégsem engeded el magad, hiába érzed úgy, hogy nálad minden ok :(
2009. aug. 13. 17:31
annak idején nekünk sem sikerült egy ideig, aztán egy spontán alakalommal összejött a dolog:)
6. eperlevél (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2009. aug. 13. 17:29
ez így van
5. 8ee31e318f (válaszként erre: 1. - 6f773a273c)
2009. aug. 13. 17:29

hat ha nagyon faj, akkor izgulsz, es szorongsz, meg ha nem is vallod be. a pasidnak is kicsit jobban oda kellene igyelnie rad, es nem azonnal tokostol rad torni az ajtot. fontos az elojatek, es hogy nedves legy. amig nem vagy nedves, addig mindig is fajni fog.


egyebkent meg nem vagy bena, csak nem tudsz meg mindent. :)

2009. aug. 13. 17:28
Szóval..szerintem ha fáj, akkor még ne történjen meg a behatolás. Először izgalomba kéne jönnöd, akkor már nem fáj majd. Kérd meg a párod, hogy legyen türelmes és hosszabb legyen az előjáték, így ha már nagyon szeretnéd, akkor kezdjétek a konkrét dolgot. Másképp nem tudom körbeírni:)
2009. aug. 13. 17:28

Az a legjobb, ha nem készültök rá, hogy akkor most, hanem jön spontán magától.

Lehet, hogy nagyon akarjátok már, nem?

2009. aug. 13. 17:28
nem vagy túl ideges? el tudod engedni magad teljesen?
2009. aug. 13. 17:24
Sziasztok!Lehet hogy irtó bénának fogtok nézni,de nemrég kezdtem (volna) szexuális életemet a párommal,és azt szeretném tudni,hogy hogyan tudnánk megkönnyiteni,az elsőt?Én már nem is izgulok,meggyőztem magam arról,hogy nem kell,de egyszerüen amikor be akar hatolni annyira fáj,hogy nem bírom ki a fájdalmat!Nem tudtok valamit ,ami megkönnyiti az elsőt?megszüntetheti-e valami a fájdalmat?Komolyan nagyon fáj,úgy érzem nem élem túl!Segítsetek!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook