Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Én nem érdemlem meg a boldogságot". Éreztetek már így? fórum

"Én nem érdemlem meg a boldogságot". Éreztetek már így? (beszélgetős fórum)


2019. márc. 17. 09:29

Nem.


Szereted önmagad?

Miért KELL, hogy legyen párkapcsolatod? Talán először tudnod kellene, mit is akarsz, és Te mit tudsz nyújtani egy kapcsolatban. Tudod, az munka ám. Minden nap.

Mint a fürdés. Ha nem fürdesz naponta, koszos, büdös leszel.

Dolgozz Magadon először!

2019. márc. 12. 19:34
Igen. Pont, most
2019. márc. 11. 06:53
Még anno igen. Sokszor éretten így.
2019. márc. 10. 19:56
mindenki megérdemli a boldogságot
2019. márc. 10. 19:02
Igen
2019. márc. 10. 18:39

De nem ám!

csak sérüléseket szerzek keresgetés közben.

fel adtam az egészet.

2019. márc. 10. 18:01
Nem ...
13. kaktusz2 (válaszként erre: 2. - Hajnallányka)
2019. márc. 10. 17:56

Hasonló cipőben járok én is.

Igaz én már nem is keresem tovább a boldogságot.

Én be fejeztem a keresgetést. csalódott vagyok az egész életem ebből állt ki.

Már bele vénültem. De a fiatalok csak próbálkozzanak tovább. nekik még sikerülhet.

2019. márc. 10. 17:30
Soha.
2019. márc. 10. 16:56
nem, soha
2019. márc. 10. 16:34

A boldogságot nem megérdemelni, hanem megélni kell.

A boldogság belülről fakad, még a párkapcsolat is csak elősegíti, nem pedig hozza magával a " boldogérzést ".

9. andi6020 (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. márc. 10. 15:49

Amíg magad nem szereted, addig más sem fog szeretni.

Nem az, hogy nem érdemled meg, de te tehetsz róla, hogy itt tartasz.

8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. márc. 10. 15:24
Ha boldog vagy, akkor van esélyed egy boldog párkapcsolatra. De ha egy kapcsolattól várod, hogy majd az boldoggá tesz, akkor hosszabb ideig sosem leszel boldog. Előbb tanuld meg szeretni magadat, utána várd csak, hogy más is szeressen.
2019. márc. 10. 13:52
A boldogság nem érdem kérdése.
2019. márc. 10. 13:21
Tenni kéne érte!
5. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Lillu_12)
2019. márc. 10. 13:06

Szerencsém van, nem éreztem még így. Ha valamilyen helyzetben nem érzem jól magam, akkor a megoldást keresem, és nem a negatív gondolatokat.


Tudom, hogy lerűgott csont, de a negatív kisugárzás eleve taszítja az embereket. Akár barátilag, akár párkapcsolatilag. A szabadidőt általában olyan emberekkel szereti mindenki tölteni, akivel fel tud töltődni és nem olyannal, aki energiavámpírként leszívja.


Nem ismerlek, úgyhogy csak egy példát írnék. Volt egy barátnőm, aki folyamatosan sajnálta magát, onnantól kezdve, hogy egy szórakozóhelyen ugyanabból az üvegből töltött bort is el kellett vele cserélni, mert az övé nem volt jó, míg az enyém igen.... Vagy rá furán néztek a villamoson (senki se nézte, se furán, se sehogy) vagy az ő ebédje rossz volt. Egy pozitív gondolata nem volt soha, és ezért a pasik se vonzódtak hozzá, és végül a barátait is leépítette, főleg azokat, akiknek sikerült előre haladni, és eléri a célokat.

2019. márc. 10. 12:54
Egyetértek veled. Minden szavaddal.
2019. márc. 10. 12:43

Már a megfogalmazás is negatív.

"Én nem érdemlem meg a boldogságot"


Miért nem mondod úgy, hogy "Megérdemlem a boldogságot."


Te magad mondasz le magadról az első mondatban. Ezt közvetíted mások felé. Több önbizalom és határozottság kéne.

2019. márc. 10. 12:04
Hasonlóan érzek én is.Néha úgy érzem nincs hozzám illő ember.Ha valakit megszeretek akkor az tuti valamiért nem akar velem lenni.Azt tudom hogy nem az én hibám,csak elszomorít.
2019. márc. 10. 11:30

Én folyton ezt érzem.

A párkapcsolataim vagy igen hamar befuccsolnak, vagy képtelen vagyok elérni, hogy valaki megszeressen. Folyton magamat okolom és keresem a hibát, hogy mit kellene másként tennem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook